Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egeszseges fogyokuras etrend...

Egeszseges fogyokuras etrend egy tininek? 16/L

Figyelt kérdés
155cm vagyok es 57kg. Szeretnek lefogyni 49 kilora februar-marciusig. Viszont annyi mindent olvastam mar, legyen az Atkins, paleo, zoldseg es szimpla ch megvonasos dieta, hogy lassan fogalmam nincs, hogyan is kene az etrendemet meg hatarozzam. A kenyeret mar elhagytam, helyette abonettet eszem es csak az edessegek azok, amik vissza koszonnek es itt nem tudom tartani a mertekletesseget, de egy ideje ha edesseget kivanok csinalok egy kakaot vagy egy gyumolcs teat. Ti mit javasoltok, hogy miket egyek? Reggel 6kor kelek es olyan 6:30 kor reggelizek es nagyjabol 3ra erek haza. Suli ido alatt nem nagyon tudom, hogy mit vigyek magammal.

2013. nov. 14. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak logikusan indulj el..


"A kenyeret mar elhagytam, helyette abonettet eszem"


Megmondanád mi a különbség?


Én a különböző saláták és a hús, hal, tojás, olajos magvak pártján állok. Ezeket el tudod vinni iskolába is.

2013. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne akarj 50 alá fogyni, mert akkor nem adhatsz vért! hajaj! Egyébként szinte mindegy mit eszel ha rendszeresen mozogsz mellé.
2013. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokkal kevesebb a kaloria es a ch. Az abonettem 38kaloriat es 7g ch-t tartalmaz, mig a kenyer legalabb dupla ennyit.
2013. nov. 14. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Ne kamuzz már..

Abonett

100 gramm tápértéke:

kcal: 337

fehérje: 12.7

szénhidrát: 66.6

zsír: 1.8


Rozs kenyér

100 gramm tápértéke:

kcal: 261

fehérje: 8.1

szénhidrát: 53.6

zsír: 0.9


Az abonettben több a szénhidrát, egyébként meg olvasd már el hogy ugyan abból az olcsó, ócska sz.arból készül a kenyér is, az abonett is. Egyik ehhez képest nagyon drága ha kilóra vonatkoztatod. Ennyi. Malactáp, hízáshoz.


A sertéseket hizlalják gabonákkal, az ember ugyan így reagál rá.


A tinilányok is hús és zöldségevők, nem kenyérevők.

2013. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elneztem, ez valami wasa kenyer es ezen 30 kaloriat ir egy szeletre a csomagolason nem 100at..
2013. nov. 14. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Búza: hiába kevés kalória akkor is glutén, keményítő.. attól függ az egész, hogy mennyire akarod károsítani magad. Akarsz pco-s hájas 25 éves lenni, vagy nem. Ennyi a kérdés. Vagy rájátszol a szerencsére, hogy te majd jobban bírod a búzaevést, és 40 évesen is viszonylag csinos leszel és egészséges.. vagy nem.
2013. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!