Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás életmódot...

Milyen fogyókúrás életmódot módszert ajánlanátok egy császáros anyukának, félek nem fog kívánni a férjem mert el vagyok hízva?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok brutálisan elhízva de +15 kg van rajtam már terhesség előtt is volt rajtam felesleg de az másként mutatott mert aránylag feszesebb volt a testem.

Olyan 65-70 kg vagyok.

165 cm magas.

Könnyű csontozattal, mert ha hízok egyből látszódik.

+ állandóan székrekedésem van.

Mozogni alig mozgok, 6 hetes a babám és császárosan született és nem rég volt begyulladva a műtét hegem.

Szóval alig bírtam járni 1 hete tudok has szorító nélkül közlekedni.

Mert minden rezgés fájt.

+ babám elég sírós és csak kézben nyugszik meg és egész nap szinte ölben van.

Napi hányszor mennyit kellene ennem hogy eredmény látszódjon?



2013. nov. 11. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem vertem magam költségekbe.

Ez egy idióta felfogás,hogy az életmódváltás mennyivel drágább. Általában azok mondják, akik kifogást keresnek!

A férjemnek ugyanúgy megfőzök mindent, max. én nem eszem hozzá köretet, hanem vmi zöldséget. Szinte semmivel sem terheli meg jobban a kasszánkat!

Sportnál pedig (majd,ha már tudsz) a futás, séta nem kerül semmibe!

2013. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!