Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás életmódot...

Milyen fogyókúrás életmódot módszert ajánlanátok egy császáros anyukának, félek nem fog kívánni a férjem mert el vagyok hízva?

Figyelt kérdés

Annyira nem vagyok brutálisan elhízva de +15 kg van rajtam már terhesség előtt is volt rajtam felesleg de az másként mutatott mert aránylag feszesebb volt a testem.

Olyan 65-70 kg vagyok.

165 cm magas.

Könnyű csontozattal, mert ha hízok egyből látszódik.

+ állandóan székrekedésem van.

Mozogni alig mozgok, 6 hetes a babám és császárosan született és nem rég volt begyulladva a műtét hegem.

Szóval alig bírtam járni 1 hete tudok has szorító nélkül közlekedni.

Mert minden rezgés fájt.

+ babám elég sírós és csak kézben nyugszik meg és egész nap szinte ölben van.

Napi hányszor mennyit kellene ennem hogy eredmény látszódjon?



2013. nov. 11. 09:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék külön a diétám miatt különleges ételeket vásárolni, mivel többen élünk egy családban ezért hagyományos ételeket eszik mindenki esetleg pörkölt mellől csak krumplit szaftal enni....Levest nagyon ritkán szoktam enni, kéne ennem?
2013. nov. 11. 09:32
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Ne kezdj semmilyen fogyókúrába!

Vedd visszább a kenyér- és tésztaféléket, (persze valamennyi abból is kell), a cukor helyett használj valami mást. A mekis-jellegű kajákat, a nasikat, a bolti üdítőket, hasonlókat hagyd el.

A szervezetednek most szüksége van minden táperőre, egészséges energiára, figyelj oda, hogy akár a húsételek (elsősorban baromfi, hal), akár a tojás-túró stb. és a zöldség-gyümölcs-kaják is kb. egyformán helyet kapjanak az étrendedben.

2. Egyéb napjában többször, 5-6 evés/nap, de kevesebbet, akkor a szervezeted tudni fogja, hogy mindig kap annyit, amire szüksége van, tehát felhagy a tartalékok gyűjtésével.

3. Ha most más tornát még nem tudsz csinálni, majd ahogy az erőd futja, kezdd otthon akár helybenjárással, majd látod, hogy erőben-időben hogyan fogod tudni ennek a mennyiségét, intenzitását növelni. Vagy akár egy szoba-bicikli beállítással, vagy kinti intenzív mozgással, futással, vagy videórol fitness-mozgással stb. stb.

2013. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy már nem szoptatok.
2013. nov. 11. 10:22
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

'paleolit életmód' címszó alatt minden fontos dolgot megtalálsz arról, hogyan kell jól enni, hogy elkerüld mind a székrekedés mind a lassú elhízás kiváltó okait.

Hagyományos alapanyagokból természetesen.


Ez most egy új cikk, végre az ilyen egyszerű, populáris oldalakon is megjelennek jó cikkek is (de kevés ilyen van).


[link]


Ez kedvcsinálásra jó, utána jobban bele lehet mélyedni a témába, mert érdemes.

2013. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bele ne kezdj baba mellett a paleoba. Jó az amit az első írt, nyugodtan diétázz aszerint.
2013. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó válasz azért érdekes, mert az 1. válasz kb. paleo elveket tükröz, nincs akkor valamiféle ellentmondás?


Szerintem mondjuk egyszerű a magyarázat: aki a betegségiparból él, nyilván minden fórumon, személyesen és virtuálisan is kerülni fogja az egészséges életmód terjedését. És persze ezek nem a legokosabb emberek, tehát könnyen kerülnek önellentmondó helyzetekbe.. Hát, ennyi :)

2013. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

1. Csökkentsd a ch-tartalmú kenyeret, tésztát, hagyd el a cukrot, helyette valami mást, ... az orvosok által a cukorbetegek részére előírt, ajánlott táplálkozási iránymutató

2. A napi torna, testmozgás minden fogyókúra, ill. egészséges életmód alapja, akár paleós az illető, akár nem.


Erről ennyit!

2013. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szülés óta (két éve) 40 kg-ot fogytam tudatosan!

Ha már nem szoptatsz, akkor nyugodtan csökkentheted a szénhidrát bevitelt. Illetve korlátozd azt is inkább délelőttre. Én elhagytam a fehér lisztet, és a fehér cukrot!

Reggel eszem max. teljeskiőrlésű vagy tönkölylisztes dolgokat.

Ha valami olyan, xilittel édesítem, bár nem vagyok édesszájú.

Én is császáros voltam, igaz nekem nem gyulladt be. Én 8 hét után kezdtem el úszni, akkor már azt mondta a doki,hogy lehet. Azért úszni, mert akkora volt a túlsúlyom, hogy a taposógépet nem bírta a térdem. Amikor lement 10 kg, akkor kezdtem itthon elliptikusozni, Rubint Rékára tornázni. Később az úszást elhagytam és elkezdtem heti kétszer terembe járni,ahol futottam, taposóztam, tekertem!

2013. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én össze szeretném kötni a kellemest a hasznossal.

Diéta miatt nem akarok fölöslegesen költekezni.

2013. nov. 11. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell. Minden ember eszik zöldséget és húst, egyszerűen céloktól függően ezeket kell túlsúlyba hozni illetve amilyen igényünk van az egészségre, a glutén tartalmú gabonák és a tejtermékek elhagyásával egy életre elkerülhetők az elhízással, gyulladásos betegségekkel összefüggő krónikus nyavalyák. És nem kell hozzá semmi olyan, amit az ember egyébként nem szokott venni.. csak kenyér helyett is zöldséget kell venni például.
2013. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!