Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » TaplalkozasHarcmuvesz! Segíts!...

TaplalkozasHarcmuvesz! Segíts! Milyen ételeket egyek és mit sportoljak hogy rövid időn belül fogyjak?

Figyelt kérdés
Csirke, rizs, zöldség, gyümölcs? RRubint Réka, pilates, jóga? Segíts kérlek, mindenre kíváncsi vagyok!

#fogyás #TaplalkozasHarcmuvesz
2013. nov. 5. 23:19
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve kókuszolajban jó ha kisütöm a csirkét, főzöm a rizst?
2013. nov. 5. 23:21
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Kókuszolajban főzöd a rizst. Most ennyi jött át :)


Én nem ajánlanám másnak a rizsevést, jómagam pár kilót magamra kaptam egy fél év alatt, rizsevéssel. Ebből sem az következik, hogy kimondottan a gyors fogyást segítené. Tehát inkább karfiol-rizs legyen, szerintem.


Pilates, jóga rendben van, de inkább fegyenceddz, mint Rubint Rékázz. Csirke, zöldség rendben van, persze :)

De akkor már a hal is, a desznyó, a marha és a tojás is, ha szereted.


Még valami? :) Ne görcsölj rá, úgysem fogsz gyorsabban fogyni mint ami a testednek egészséges, és nem is szabad.


Tápi.

2013. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ha van céklás-káposztás recepted, most ezek a zöldségek lesznek olcsók.. a télen, kedves lenne tőled megosztani egy ilyet! :)


Meg kellene néznem a Szoljanka orosz levesbe mi kell.. az elég zöldségesnek tűnik fölösleges cuccok nélkül, nagyon diétásos.

2013. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!