Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most hízni fogok, hogy megette...

Nikca kérdése:

Most hízni fogok, hogy megettem egy almát,3 mandarint és egy müzlit?

Figyelt kérdés
Mai kajám nem volt sok,már korábbi kérdéseimben leírtam. kb 1000 kcal ettem ma. Most rámjött az éhség,és ezeket megettem,holnapra több kg leszek?
2013. okt. 28. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Lehet, hogy pár dekával több leszel, de az hamar lemegy. Én is többet ettem a kelleténél tegnap (bableves, bár abból se sokat) és ma ugyanannyi voltam, semmit sem változott a súlyom. Szóval ne aggódj, csak mindent csinálj úgy ahogy eddig. :)
2013. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, minimum 3 kilóval több leszel.


Holnap vonszold el a nagy hájas segged egy pszichológushoz!

2013. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez elég csúnya válasz volt! :(
2013. okt. 28. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ajjj nem kellet volna :( holnapra már egy még nagyobb zsírdisznó leszel.
2013. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak a neved ciganysongoku vagy te magad is cigány vagy? gondolom én mivel ilyet írsz te paraszt!
2013. okt. 28. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, igazából senki nem akar bántani, de ha a kérdésedet komolyan gondolod, akkor veled is komoly probléma van. A kapujában állsz egy jó kis táplálkozási/testkép zavarnak.
2013. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SugarCat ***** válasza:
Semmi gond nem lesz,még mindig jobban jársz ezekkel,mintha megettél volna egy pizzát a hirtelen éhség miatt.
2015. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!