Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem kb 50 db szilvát. Ez...

Megettem kb 50 db szilvát. Ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
Súlyt tartok, de akkor is nagyon sok volt szerintem. A szilván kívűl ettem egy szelet tk. kenyeret, egy szelet sonkával. 2 nagyobb szelet csirkemellet salátával. És egy fél nektarin is lecsúszott :(((
2013. szept. 14. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vaz, komoly teljesítmény.:D


Az igazság az, hogy szerintem az egyéb kajád a nagyon kevés, kb így lett egy normális mennyiség.


Csak mondjuk durván 1000 kcalt (valamikor kiszámoltam, 1 szilva 20 kcal-ra jött ki) nem ebből kellett volna bevinni.:D

Hízni szerintem nem hízol tőle, de máskor azért figyelj jobban.:)

2013. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó isten :D

És nem vagy rosszul?

2013. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bakur12 válasza:
100%
A hasmenesre felkeszulhetsz egy tekercs wc papirral.:D
2013. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz lesz súlyt tartani, mert kilókat fogsz kifosni a következő órák folyamán.
2013. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy kiszámolva sok lenne (bár nem hiszem, attól függ, mennyi a napi kereted), de szerintem garantált, hogy ez mind ki fog jönni rövid időn belül...

Nem fáj a hasad?


Én is gyümölcs-őrült vagyok, ma megettem összesen 7 darab nagy almát... (Szerintem sajnos az már a hizlaló szint. :s) Nem bírom visszatartani magam én sem. Dinnyeszezonban napi 1-1,5 kiló dinnyét is simán megettem - bár ez utóbbi legalább nem hizlal. :)

2013. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Rendes gyümölcsevő nem eszik tk kenyeret. És jobban is teszik így.. Te vegyesen összeeszel mindent..
2013. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a KalóriaBázis szerint 50 darab szilva 575 kcal.

Egy szelet tk kenyérre 175-öt ír (nyilván nem tudható, hogy mekkora volt a te szeleted, de gondolom, ez egy általános méretre igaz), egy szelet sonka 20 kcal.

Két nagy szelet csirkemell (megint csak mi az a nagy?), ha mondjuk egyenként 200 g volt, és sima főtt, akkor 448 kcal. A saláta semmi kb. :) A nektarin fele mondjuk 25.


Akkor ez nagyjából mára 1243, tehát mondjuk, hogy mindenképpen 1300 alatt kell lennie.

Normál esetben súlytartásra ez amúgy bőven jó.


Nekem fogyáshoz 1064 a napi keretem, de sajnos nem tudom tartani szinte soha olyan napokon, amikor nem sportolok. :( Az almák miatt, mert a kaja amúgy elég kevés.

Szóval én is 1200-1300 körül szoktam lenni egy ilyen napon, és max. 1-2 kiló ugrál, de lényegében, és főleg centiben nem híztam.

2013. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor számoltad meg? Mielőtt megetted?
2013. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem számoltam meg, de szerintem volt vagy 50 db. Nem vagyok rosszul, nem is fáj a gyomrom, és nem megy a hasam. Akkor lehet, h nem is ettem olyan sokat, csk azt hittem? Mert h semmi bajom nincs.
2013. szept. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!