Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg fogyás látszik az arcon?

20 kg fogyás látszik az arcon?

Figyelt kérdés
Megváltozik az alakja?Ha igen hogy? Szebb lesz?
2013. okt. 26. 21:15
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nekem fogyás előtt is kerek volt az arcom, most is az.

De a tokám eltűnt :D, egy kicsit az arcom is vékonyabb, de nem olyan jelentősen. Ennek ellenére szerintem szebb lett az arcom, sokan máig nem ismernek fel.

2013. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kinek, hogy de látszik. Nekem is eltűnt a tokám és oldalt is lement az arcom. Most egész jó nincs olyan holdvilág képem és a szemüvegem sem tűnik el az arcomban.

Simább lett az arcom a két redő az orrom és a szám két oldaláról eltűnt mert ugye fel volt puffadva az arcom.

2013. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen. Én most nagyon kövér vagyok, teljesen kiment a formájából az arcom, hörcsögképű lettem. Pedig amúgy szép arcom lenne. 2 éve lefogytam 15 kilót, már akkor is azt hittem előtte hogy elrondultam, de amikor lefogytam, és visszatértek az arcvonásaim, akkor láttam, hogy nem :D csak a hízástól lett csúnya. Most is le kelleene fogynom...
2013. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én még csak 10 kilót fogytam eddig, de már az is látszik! Oldalt vékonyabb az arcom, és egy kicsit fogyott a tokám is. Szóval igen, szerintem szebb lesz :D
2013. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
20 kg után biztos:) Persze, hogy szebb lesz, ha nem 64 kg-ról fogysz 44 kg-ra. Sajnos képesek rá:/ Persze ez Rád nem feltétlenül vonatkozik:) Vékonyodik, kevesebb pattanás lesz rajta, feszesebb lesz, szebb lesz a bőröd:)
2013. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, vékonyabb lesz. Az én arcomnak is egyértelműen jót tett a fogyás. Bár magas az arccsontom, meg alapból kerek fejem van, de most sokkal jobb, mint volt.:)
2013. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem alapban elég kerek arcom van, de amikor lefogytam 10 kg-t (80-ról 70-re 168 cm magassághoz) akkor észrevették munkatársak még az arcomról is. Most is kéne fogynom még 8-10 kg-t....de nem az arcom miatt.... vastag a derekam, combomról is mehetne le és a karomról is.
2013. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nagyon változó, nekem 5kilótól is keskenyebb lett,de ismerek olyat akinek 10után is ugyan olyan az arca
2013. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a testzsírtól függ.

mert ha pl 40%ról csökkented 20%ra,látszani fog a változás,de azért kerek marad.

de ha leviszed 10-12%,vagy nőként 14-16%ra,akkor nem sok zsír marad a képeden és kijöhet az igazi formája.

az alacsony testzsír meg fiatalít,ez vitathatatlan.

2013. okt. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
arcformàtòl fugg, de 20 kilò jelentos mennyisèg, szòval egyèrtelmu, h làtszik az arcon! jobban kièlezodnek a korvonalak, szerintem szebb. viszont amikor màr aszott es besett lesz meg ràncos, az nem szèp!
2013. okt. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!