Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kitaláltam egy új levest, ami...

Kitaláltam egy új levest, ami fogyókúrás, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

- zsiradékon megpárolok fokhagymát,

- aztán hozzáadok gombát, és párolgatom rajta egy ideig, egy marék ruccolát rászórok

- közben két leveskockával együtt megfőzök egy fej salátát, amit csíkokra vágtam,

- mikor a gomba rendesen megpárolódott és a saláta eléggé fonnyadt, a salátát kimerem a másik lábosból a fokhagymás gombához, úgy, hogy egy jó sűrű leves legyen belőle

- a végén, ha már minden zöldség algaszerű benne, hozzáadok egy doboz joghurtot, és annyi citromlevet, hogy kellemesen savanykás legyen


kb ez a vége, és tök ehető :)


és ez tök fogyókúrás.

15 -20 gr zsiradék: 120 kcal

egy fejessaláta: 75 kcal

4-5 szem gomba (250 gr): 100

ruccola: -

leveskocka: 25kcal

fokhagyma (fél fej): 100 kcal

joghurt: 100 kcal


össz: 520, és ez két adag...



ráadásul vegetáriánus, van benne rost, fehérje, zsiradék, nyomelemek, szénhidrát kivételével. gyorsítja az anyagcserét, nagyon jól laktat.

írjatok, hogy hogy tetszik, esetleg ha valaki ki is próbálná, várom a tapasztalatokat.

(ára: gomba: 150 ft., ruccola: 300 (de ebből csak egy maréknyi kell, vagy izlés szerint, a dobozban meg rengeteg marad, saláta: 150, joghurt: 80-100, darabos termékek, ami minden háztartásban vannak: fokhagyma, leveskocka, citromlé, olaj/margarin, ezeket most nem számolom bele.)


remélem a kalóriaszámításom jó.


2009. nov. 10. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, holnap megfőzöm és majd írok
2009. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oks! nagyom várom!!:)
2009. nov. 10. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm! Nem rossz.
2009. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!