Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kizárólag tejsavó fehérje...

Kizárólag tejsavó fehérje porral diéta működik?

Figyelt kérdés

Mennyire terheli meg a szervezetet és van valami káros hatása, ha napi 1-1,5g/ttkg fehérjét iszik valaki?


Persze mellette normál étkezéssel CH + zsír is menne, de a proteinnel az éhségérzetet nyomni el illetve az esti étkezést kiváltani.


Esetleg van olyan táplálékkiegészítő kombó amivel hatásosan lehet diétázni, ha a sport eü.-i szempontból nem kivitelezhető? Max. bringa és nagyon könnyű súlyzózás. 5kg alatti súly sérv miatt.



2013. okt. 12. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A szükségletednek max a felét ajánlott bevinni porral.

Személy szerint én csak edzés után iszok, a többit kajából viszem be.

2013. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlott sok port inni, mert hasmenésed lehet tőle a poralak és az édesítők miatt. Az édesítőket ki lehet lőni, ha adalékmentes natúr fehérjét veszel, a Myproteinnek sok ilyen van.
2013. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos már megvettem

100% Whey Protein Professional Light Sweet


és olvastam rajta, hogy 3 adag maximum amit naponta ajánl.

Én meg egyből 2*30g 0,5L vízben keverve és ebből már a 3. adagot nyomom 24 órán belül. Mást is ettem természetesen.


Most épp két rántott csirkés szendót öblítettem le vele.


1 adag 30g (ez egy adagolókanál), ebből ajánl maximum 3* egy nap. Most tartok a duplájánál, mert csak most olvastam el.


Viszont 30g kevésnek tűnik nekem egyszerre, ezért csinálok egyből 2 kanállal 1 adagot.

2013. okt. 12. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha napi 120 gramm fehérjét viszel be, akkor csak kb. 60 gramm menjen tápkiegből.
2013. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mennyi egy adag, és mennyi egy kanál. Grammpontos mérleg kell, és a tömegszázalék, hogy egységnyi tömegű porban mennyi a fehérje. Így be tudod illeszteni az étrendedbe.
2013. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rántott csirkés szendót?


Így nem sok értelme lesz annak, amit csinálsz és elérni szeretnél.

2013. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!