Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hét anorexiának milyen...

4 hét anorexiának milyen hatása lenne?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és belefáradtam abba, hogy egyszer egészségesen diétázom (sport, egészséges ételek, sok víz, sok alvás, lassú fogyás), utána meg hetekig csak lustálkodom és zabálok és visszahízom. Egy ideje lelkileg sem vagyok rendben. Nagyon nem. A körülmények lényegtelenek, jelenleg ahhoz sincs erőm, hogy egy diétát végigcsináljak, örülök, hogy az adott napot túlélem. Tehát szeretném elhagyni az ételt, mert az könnyű. 4 hét alatt mennyit fogyhatok, ha mondjuk kétnapos periódusokra osztom a hetet: 1.nap egy alma 2.nap 2-300kcal? Mennyire ártana? Mennyi lenne a várható fogyás? Ezekre a kérdésekre szeretnék választ. Ha nagyon tönkretenném magam, akkor inkább maradnék ilyen, hiába utálom magam, de ha még túlélhető, akkor végigcsinálom. Ha nem kapok érdemleges választ, akkor mindenképpen belevágok, végtére is mindegy nekem. Tudom, ha valaki koplal, az zsírosodni fog, viszont ha egyáltalán nem eszek (vagy csak annyit, hogy kihúzza a testem az adott napot) akkor mindenképpen feltűnőnek kell lennie az eredménynek. Feltételezhetem, hogy 28 nap alatt nem esik össze ettől a keringésem, megmarad a menstruációm (legfeljebb késik), nem lesz cisztám és egyéb rémes történetek, ellenben fogyni fogok, méghozzá látványosan?

/ Nem, ez nem kamu... tényleg 16 vagyok és így fogalmazok, ennyi. Nem vagyok bolond és nem megyek pszichológushoz, a családom támogatására pedig nem számíthatok, se a barátaiméra, stb. /



2013. okt. 8. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tipikus depressziós kiskamasz :D Figyelj ide kiscsillag, ide akkor írnak az emberek, ha másoktól várnak segítséget, ellenben te idepötyögsz egy eszméletlen nagy baromságot, és csak hajtogatod a magadét, játszod az eszedet, és lesz*rod a válaszolók véleményét. Ha ilyen marha okos vagy és tapasztalt, akkor menjél, aztán csinálj, amit akarsz. :D De majd azért várjuk az előtte-utána képeket, "4 hét anorexia" jeligére!
2013. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igen, ez a tipikus kamasz viselkedés, van aki ennyi évesen már az is hajtogatja, hogy elköltözök itthonról, elegem van, de miért ő se tudja, nővérem volt ilyen. Másik dolog meg, kit érdekel?!!!
2013. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!