Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs valakinek kedve segíteni...

Nincs valakinek kedve segíteni, beszélgetni velem és erőt adni hogyan valósithahtnám meg a célom? Ami már 3 hónapja az álom?

Figyelt kérdés

Ahogy elképzelem magam hogy fogyok arcbol szép arcom lenne akkor nem lennék combos csípős hanem sokkal kisebb lenne pl 7-10 centi lemenne minden honnan a karomtol-a combomig...

mert ahogy elképzelem csini ruhákba járok szép tartás meg vékonyabb lennék magabiztos jol érezném magam a ruhákba!

viszont most befordulok néha magambaés gondolkodok mikor érem el ezt az álmot?? én tudom hogy tenni kell érte és nehéz de mégis...telt kiscsaj vagyok 162 63kg és nem vagyok magammal megelégedve ....

mindent megeszek érte és nektek/ti tudnátok egy kis erőt meriteni belém MIÉRT ne adjam fel, mennyi legyen a munkám tlejesitményem illetve mikor látszodik meg hogy na igen ez már vmi fogyott?:)


2013. okt. 4. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van :)
2013. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem elég álmodozni, tenni is kell a cél érdekében!!
2013. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással nem fogsz lefogyni!

Nem nekünk kell téged támogatni, te tudod, miért is akarsz lefogyni! Sajnálom, de ez egy egyszemélyes harc, te híztál meg, te is fogod leadni, egyedül! Még nem vagy felkészült a fogyásra, úgy tűnik. Hosszútávra kell tervezni, egy egész életre!

2013. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azon se kell agyalni, mikor látszódik meg, honnan tudná azt bárki? Csináld és majd lesz, ahogy lesz. Különösebben úgyse vagy kövér, csak van pár kiló felesleged, nehogy már ezt olyan nehéz legyen elviselni még egy kis ideig ;) Ha nem tetszik, az jó, az motivál.

Nem hiszem, hogy akkora nekikészülődés és lelkierő kell hozzá, egyszerűen ne válassz önsanyargató módszert ;) S álmodozni szép és jó, de tényleg nem szabad ott megállni...


Ha 3 hónapja az álom, mit csináltál eddig annak érdekében, hogy megvalósuljon?

2013. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!