Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így elérhetem álom alakot? : D

így elérhetem álom alakot? : D

Figyelt kérdés
álomalak: [link] és az én alakom: [link] már leadtam 5 kiló január óta fogyózom,kidobtam kenyeret,lisztet,tésztát,csak húst,tejterméket,zöldséget eszem + sok folyadék.Jövő héttől barátnőmmel elkezdek konditerembe járni,júliúsra szeretnék jó alakot.Lehetséges?És még egy kérdés,szerintetek hány kiló vagyok? 170cm 16/L
2012. febr. 22. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neked 1000x jobb alakod van, nőies, mindössze formásodnod kéne.


A képen látható nőci eléggé lapos seggben, amúgy a hasa jó, de nem tetszik, túl sportos.

2012. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komoly?? Ez meglepett :) mindenki azt mondja,hogy ne fogyjak,csak formásodni kellene.Köszönöm válaszod!
2012. febr. 22. 21:28
 3/7 *gin* ***** válasza:
szerintem is jó alakod van :) hány kiló társul ehhez?
2012. febr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! :) 71 kiló az a baj :(
2012. febr. 23. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a súly a lényeg, hanem a külső megjelenés, egyáltalán nem kellene fogynod, kívülről nem látszik a 70 kg
2012. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ennek örülök :P :D
2012. márc. 1. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát őszintén Én is meglepődtem, hogy 70 kg vagy. Nem mondtam volna meg. Egy 5 kg-t simán leadhatsz, attól függ hány cm vagy. És az álomalakodnak nagyon jó alakja van! :D Sikerülni fog, már most nem sok választ el tőle!
2012. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!