Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízás után striás lettem, ha...

Hízás után striás lettem, ha fogyok, javulni fog a helyzet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Fogytam 8 kilót,majd kb 1 év alatt híztam 20-at.Most 18 kilótól szeretnék megszabadulni.Sokat mozgok,többször eszek keveset,és sokat iszok,nekem ez vált be,viszont a combomon karomon,oldalamon és pár helyen striás lettem.Ha ezeket csinálom,akkor tudok rajta javítani,feszesedhet a bőröm?18L
2013. okt. 3. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
én is tele vagyok velük, már fogytam több mint 20 kilót, van ami továbbra is olyan, amilyen volt, de van ami gyöngyházfényűre változott, az a rettenetes hírem, hogy ÖRÖKRE OTTMARAD
2013. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom,hogy ott marad de arra lennék kíváncsi,hogy lehet-e tornával javítani rajta,illetve a feszességet megőrizni a többi részen
2013. okt. 3. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak, csak világosabbak lettek. Engem nem érdekel hogy azért valamennyire látszódnak (és hidd el a pasikat se..:D) Szerintem biztosan javulni fog a helyzet idővel.:)
2013. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom elfogadni,és várok,hogy halványodjon :)köszi a választ
2013. okt. 3. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A srtiák a kollagén (és a testmozgás) hiányára vezethetők vissza, ezért olyan ételeket és kiegészítőket kell enni/szedni, amik a kollagén termelést serkentik.


Ilyen pl. a C-vitamin, E-vitamin, esszenciális aminosavak, esszenciális zsírsavak, Q-10, stb.

Ezekből többnyire grammos mennyiségek kellenek, pl. egy 60 mg-os C-vitamin tabletta ebben az esetben semmit sem ér.


De lehet kapni konkrétan kollagén tartalmú étrendkiegészítőket is, azoknál csak arra kell figyelni, hogy 1-es típusú kollagént tartalmazzon, mert a legtöbb 2-es típusút tartalmaz, mivel ezek a készítmények többnyire porcerősítők.


És ami nagyon fontos: kerülni kell azokat a dolgokat, amelyek viszont a kollagéntermelést gátolják, pl. egyszerű szénhidrátok (liszt, cukor), állati, telített zsírok, alkohol, dohányzás, stb.

2013. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsot,köszi! :D
2013. okt. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!