Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy egész tábla...

Megettem egy egész tábla csokit! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

igazából csak egy kockát akartam enni, de nem birtam abbahagyni:(

(amúgy milka tejcsoki volt)


2009. nov. 8. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Mindendéppen kocogj el az orvoshoz, és kérj egy totális agy- és gyomormosást. Ha ez sem elég, segít a locsolótömlős beöntés.
2009. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
41%
egy egész tábla csokit te kis mohó vágd fel az ereidet...
2009. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
59%

bulémiás csaj addig írj amíg még az élők közt vagy.Mert ha így folytatod,akkor nem sokáig lesz így.

Kérdező.Ha hízékony vagy,mozogj egy picit,meg nyomj le egy salit.Ha nem akkor meg ne aggódj.Én szinte minden nap benyomok egyet,173/53:D

Na persze a torna csodákra képes.

2009. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat..
2009. nov. 9. 14:52
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megetted akkor mi van?Egészségedre.Mozogj többet ha annyira izgulsz,hogy meg hízol,de ez csak akkor fordul elő,ha mindennap megeszel legalább tizet,és nemcsinálsz semmit azonkívül hogy lógatod a lábad,tv ,vagy a számítógép előtt.Ha éppen fogyizol,felejtsd el a bűntudatot,ha bűntudatod van akkor sokkal rosszabb.Legközelebb azért ne edd meg az egészet,gondolj arra hogy másnak még egy kocka sem jut.Jó egészséget.
2009. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!