Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki az aki már fogyott koplalás...

Ki az aki már fogyott koplalással és mennyit?

Figyelt kérdés
Én nm akarok koplalni,nehogy félreértés essék :) csak kíváncsiságból kérdezem,mert az egyik barátnőm is így fogyott le.

2013. szept. 24. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
3,5 hónap alatt 15-kg fogytam koplalással.65-ről 50-re, sajnos betegség árán.Most 57 vagyok de le akarok fogyni megint 53-54re.Én szó szerint koplaltam tényleg nem ettem,csak folyadékot ittam(víz,kávé,kakaó).
2013. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
evés nélkül kilehet bírni hónapokig?:)
2013. szept. 24. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy hónap alatt fogytam 10 kg-t, 58-ról 48-ra.

A koplalás egyébként nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem eszel (azt anorexiának hívják), hanem azt, hogy csak nagyon keveset.

Nekem egy fogyókúra fajult el nagyon hamar idáig. Volt, hogy egy nap csak 3 dl gyümölcslevet ittam, vagy ettem egy fél palacsintát, vagy egy szelet kis hús. Minden nap csak ebédre egy kis valamit.

Mondanom sem kell, hogy valóban a duplája jött vissza.

Most próbálok ésszel fogyózni, egészségesen és érdekes mód, szinte ugyanannyit fogyok vele.

2013. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!