Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott már koplalással...

Valaki fogyott már koplalással? Mennyi idő alatt hány kg-ot? Visszahíztatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ettem, mert szerelmes voltam. :) 1 hónap alatt kb 10 kg, de ilyenkor még több jön vissza, mint, amennyit leadtál. A lehető legrosszabb módszer! Hacsak nem hízás a végcél...És egészségtelen is, a szükséges ásványi anyagok sem jutnak be a szervezetbe, legyengülsz, semmi értelme.
2013. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogytam így sokat sokszor, de végül mindig több és több lettem, mint kiinduláskor.

A koplalás nem jó módszer.

2013. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz koplalni? Le tudsz úgy is fogyni, ha paleózol. Sosem leszel éhes, és majd kicsattansz az egészségtől.
2013. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne csináld, mert utána annak, amit leadsz, a háromszorosát szeded vissza. Jah, és nem egészséges. Jó idő van, menj biciklizni, görkorizni. Mozogj, sportolj, táplálkozz egészségesen. Ne legyél anorexiás!
2013. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en egy hetig koplaltam, vgyis valami olyasmi mert csak rggellente ettem egy tojást és napi minimum 3lier vizet ittam. 5kg ment le. Csak azok mondják h visszajön akik alapból zabálnak utána. Én csak visszatettem az ebédet és a csokit
2013. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!