Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen reggelit tudok venni a...

Milyen reggelit tudok venni a Tescoba ami jó ha fogyókúrázom?

Figyelt kérdés
gimis vagyok és busszal járok suliba (másik városba) és van ott egy Tesco meg egy Spar is azt szerném megtudni hogy milyen ételt vegyek ami fogyókúrára alkalmas, amit elég ha megveszek és utána már ehetem is

2013. szept. 22. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudnál venni 1 tk kiflit hozzá egy kefírt vagy natur joghurtot.

Tudsz venni ilyen barna magvas kockát hozzá 10dkg sonkát és pár db paradicsomot.


De vehetnél mondjuk minden reggel és azt elteszed másnapra és abból csinálsz otthon szendvicset magadnak.

Én is így szoktam minden reggelvagy hazafelé veszek 2 db tk kiflit.

Egész hétre veszek 5 db tojást, 5 db paradicsomot és 1 csomag sonkát.

este megfőzöm a tojást, a kiflit félbe vágom, beleteszek 2 szelet sonkát a tojást karikára vágom beleteszem majd a paradicsomot szeletelem és azt is beleteszem, alufóliába csomagolom, és beteszem a hűtőbe.

Másnap csak kiveszem és már viszem is:) Reggel nincs se időm se kedvem tojást főzni, így marad az este:)

2013. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pufirizs, teljes kiőrlésű kifli, zsömle akármi - sonkával , vmilyen zöldséggel

gyümölcs - alma, banán

túró (csak akkor vigyél kiskanalat)

2013. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudsz venni kolbászt vagy tepertőt :) esetleg füstölt-főtt bacont. ezek jók mert szénhidrátmentesek :) fogyós kaják
2013. szept. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóét fogadd meg. 1.2. válaszban ócska s.zar túldrágított divatfogyózós mocskokat írtak, de nem igazi kajákat.


A tecsóban van még pápai füstölt házi májas is, ezt is lehet enni, adalékanyagmentes termék, jó ízű, fa.sza és olcsóbb mint a szójás keményítős aromázott cukrozott szemetek.

2013. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg ha már kiegészítés: paprika, paradicsom, hagyma, uborka, retek.. :)
2013. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!