Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a rosszabb? Ha kihagyom a...

Mi a rosszabb? Ha kihagyom a reggelit, vagy ha péksütit eszek?

Figyelt kérdés

Nyaralni megyünk a családdal és a reggelik nem a szálláson, hanem egy látványpékségnél lesznek.

De én nem akarok fehérlisztes-cukrosz sz*rokat enni! Ugyanakkor mivel mindig reggelizek(fehérjében gazdagon és lassú felszívódású szénhidrátot), nem akarnám ezt a fontos étkezést mégsem kihagyni. Ti mit (t)ennétek? :)


ui. nem engedik, hogy vigyek pl. halkonzervet, vagy dobozban pár falat husit, zöldséget.



2013. júl. 27. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
én inkább ennék ami van. a reggelinél lehet még a "legnagyobbat hibázni", mert nagyobb eséllyel mozgod le a nap során. olyanról még nem hallottam, aki a reggeli elhagyása mellett érvelne, ha egészséges táplálkozásról van szó.
2013. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem ennék péksütit, az tuti. Legjobban a glutént kerülöm minden dolog közül s kemény kényszerhelyzet legyen a talpán (vagy extra csábító étel, de nem lesz könnyű dolga), hogy akár pár falat erejéig is lazítsak ezen.

Szinte bármi mást, de azt ne. Ha nem hagynak ételt vinni (de akkor is megpróbálnék vinni), akkor veszek valamit, én személy szerint ki is tudom hagyni a reggelit... Péksütit semmiképp. Aki akar, egyen, de Neked ugyanúgy nem reggeli, mint nekem, a leírásod alapján...

2013. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocs de mi az hogy nem engedik hogy vigyél más kaját? Túlélőtáborba mész? Vagy apácazárdás kirándulás?
2013. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"nem fogsz éhenhalni, reggel és este is eszünk!"

aha, pékségben, meg cukiban, vagy pizzériában -.-

meg nem akarják, hogy bűzölögjön az autó, meg nekem is kell néha vezetnem majd. de amíg nem én ülök a kormánynál, addig meg tudok enni a dobozkámból :D nem is szoktam annyira fűszerezni a húst, hogy durva szaga lenne, meg azt a kicsi adagot mire benyomom, esélye sem lenne illatozni. a zöldségnek,gyümölcsnek pedig egyáltalán nincs szaga

2013. júl. 27. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha vezetsz, akkor már minimum nagyjából felnőtt vagy, ne akarják már előírni, mit tegyél (gyerekként se kéne keresztbetenni okos törekvéseidnek, de így pláne). Mások is kibírják a húsos szendvicseket, nem büdösek azok... Az egészséged és jó közérzeted pedig nagyságrendekkel fontosabbnak kéne, hogy legyen nekik is... Eh. Te jó gyerek vagy, nem zúgolódsz, megoldod, de nehogy már azt se hagyják, csak mindennek úgy kell történnie, ahogy ők kitalálják...

Az én családomban mindig tiszteltük egymás szabadságát, erre érzékeny vagyok.

De ez a hozzászólásom nem valami hasznos, attól félek :-/ Csak lereagálom a dolgokat a magam módján. Bár sok hozzászólás ilyen a gyk-n...

2013. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire időre mentek, de gondolom kb 1 hétre..szerintem annyi időre belefér egy kis kilengés. Pláne, hogy ez csak reggeli, tényleg az a legkönnyebben ledolgozható.

Amikor életmódot váltottam, 10 napra utaztunk el a nyáron. Ismerősöknél laktunk, így kb egész nap hozták nekünk a finom kajákat, nasikat stb., én meg, bár visszafogtam magam, de azért ettem, amit megkívántam, mégiscsak nyaralunk vagymi..kb 2 kiló jött vissza, hazamentem, visszatértem a rendes kerékvágásba és 1 hét múlva annyi volt a súlyom, mint, amikor elmentem. Ezzel csak azt mondom, hogy, ha elég céltudatos vagy, akkor nem ez fogja gátolni a fogyásod:)

2013. júl. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Nem értem, miért nem értitek, a leírásból világos: Ez neki nem élvezetes kilengés, amiért boldogan bevállal 1-2 kiló pluszt vagy akár heveny egészségügyi/fittségi problémákat (egészségesebb életmódra váltás után simán lehet akár rosszul is lenni a tipikus cukros-gluténes ételek tömegétől, hiába egészséges és semmire sem allergiás az ember). Ez neki sz@r, megenni is rossz, a hatása sem jó, csak veszt vele, duplán vagy triplán... Nyilván el akarja kerülni.
2013. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!