Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az akaraterő megvan, diétázom...

Az akaraterő megvan, diétázom (kevesebbet eszem és oylat amit lehet) mozgok amennyit lehet (ennéla súlynál nem lehet ugrálgatni meg ilyenek) , viszont 20éves vagyok közepes magasságú de 100 kg felett! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ugrálnod, sőt!A gyors tempójú séta sokkal hatásosabb, és ez bizti menni fog neked is!Csökkentsd a kalóriabevitelt, felejtsd el a zsíros, magas cukortartalmú élelmiszereket és a kenyeret!Fő táplálék a zöldség és a fehérje legyen, naponta 5x egyél, de csak keveset(1000 kcal körül).Igyál meg napi legalább 3-4 liter vizet.(bár a te testsúlyodnál 5 l lenne az ideális)Ez nagyon fontos,mert így tud kiürülni szervezetedből az elpusztított zsír!Kevés tejterméket egyél, a disznőóhúst felejtsd el!Ha 0-ás vércsoportú vagy, akkor valószínű, hogy a nem megfelelő pajzsmirigy működésed nagyban befolyásolja ezt a magas testsúlyt, így vigyél be szervezetedbe jódot.Sok sikert, és egészséget kívánok:)
2008. júl. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A diéta leírása nagyjából helytálló. De a jelenlegi testömegedhez a napi 1000kcal nagyon alacsony. Általában 20-24kcal x testtömeg az ajánlott. Tehát 2400ról indulhatsz rendszeres mozgás mellett és figyeld hetente a tömeged. Kb. heti 1-2 kiló fogyás lenne az ideális, ha nincs meg az eredmény kb 100kcal csökkentsd a kajádat. Semmi cukor,méz vagy banán. Ellenben a többi gyümölcs mehet. Telítetlen zsírokban gazdag ételeket, magvakat nyugodtan ehetsz. Sovány húsok csire, pulyka, hal és tojás, natúr joghurt, sovány túró javasolt. Burgonya, rizs, bab és hüvelyesek mehetnek a tésztákat hanyagold. Zöld tea napi 3 csésze és multivitamin nagyon sokat segít.

Sok sikert.

2008. júl. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :)
2008. júl. 4. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne legyél elkeseredve:) Simán le lehet adni a súlyfelesleget. Szemezgess a fogyis ajánlatokbol, amit meg tudsz tartani azt csináld. Én is a nekem valókat kiválogattam a többféle ajánlatokból. Nem eszem kenyeret, cukrot, lisztet tartalmazó ételeket.És kevesebbet eszem mennyiségre is. A kalóriát nem számolgatom. Ha éhes vagyok akkor viszont eszem egy keveset. Nem szenvedek és ez fontos. 4 hónap alatt 35kg-ot fogytam. Sok sikert neked!
2008. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!