Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átestem a ló túlsó oldalára...

Átestem a ló túlsó oldalára (kép)?

Figyelt kérdés

Tavaly december óta eszek teljesen egészségesen és elhagytam a fehér kenyeret és a tésztát, a családom egyáltalán nem foglalkozik vele hogy mit eszik csak legyen finom, de az egész család, mindenki túlsúlyos és ezt nagy evésekkel ünneplik is, én is benne voltam, de már sikerült fogynom 20 kilót. De állandóan azt hallottam már tényleg ne foggyak mert már nem nézek ki jól és már nem csak a család tagok mondták hanem más ismerősök és szomszédok is.

Én eddig nem vettem fel, de már egy idő után engem is elgondolkoztatott. 100 kiló voltam most 81 de voltam már 79 is és én akkor éreztem magam jó formába pedig a hasamon mindig ott a zsír párna. Sokat olvastam a túlsúlyról,anorexiáról,bulémiáról és egyéb betegségekről és azt olvastam, hogy az ember nem veszi észre a tükörbe, hogy már nem kell fogyni vagy már tényleg nem néz ki jól ha még fogyna és kicsit ez el rettentet.


2012 VÉGE : [link]

2013 MOST NYÁRON: [link]


Én karácsonyig még 5 kilót szeretnék fogyni, de a szüleim azt mondták ha még fogyózok akkor keressek magamnak másik lakást is mert itthon nem maradhatok, ezt nem hiába mondják hiszen volt már rá példa többször, hogy elájultam. A család szerint ezen a két képen látszik legjobban a változás számomra annyi látszik, hogy a második képen jobb a hajam.



2013. szept. 7. 20:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Húst nem szoktál enni? Ezek nem valami fehérjedús kaják! Meg a zöld teával vigyázz, max két-három deci naponta, mer kimossa a vitaminokat meg az elektrolitokat a szervezetből, mivel ugye vízhajtó hatású. Ajánlom, hogy kérjél tanácsot az étrendedet illetően, mert ez így nem lesz jó, főleg, ha rászánod magad az edzésre.
2013. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Hetente legalább 3 szor eszek csibe mellet vagy combot rizzsel vagy salátával, de a sertés husos a főt kaja akkor azt is eszek, köszönöm a válaszokat örülök, hogy végre tudom az ájulásaim okát
2013. szept. 9. 13:42
 23/27 anonim ***** válasza:
Naponta egyél többször csirkemellet, halat, vagy más sovány húst, nem elég heti párszor.
2013. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Reggelihez főtt tojás 2 db, a virsli helyett-árban ugyanott vagy, de minőségben nem. Ketchup helyett igazi paradicsom.

Müzliszelet okés néha néha, de inkább alma, vagy körte vagy amit szeretsz.

Sulis zsemle okés, de megtudod oldani főtt/párolt húst tudsz bele tenni avgy főtt tojás+vmilyen zöldség.

Otthoni kaja szerintem rendben van.

Vacsorára egyél könnyű salátát egy kis hallal vagy hússal vagy 2db főtt tojással.

vagy túrót, cottage cheeset.

Fehérjét vigyél be, és akkor az izomzatod is okés lesz, rá sportolsz egy kicsit és döglenek a csajok utánad:):)


Hatalmas kitartás és akarat kellett neked ehhez, így szülői támogatás nélkül meg pláne, főleg ilyen fiatalon, minden elismerésem!

A továbbiakban is ugyanekkora erőt és ugyanennyi kitartást kívánok, nagyon szép eredmény, folytasd amit kitűztél és érd el az álmaid, legyen szó itt sportról avgy akármiről.

Szép teljesítmény!!-Egy ugyanezt átélő lány, aki okosodott, családdal szembe ment, harcolt és elérte--40kg, szóval tudom, hogy mekkora erő és mi minden kellett neked is


GRATULÁLOK!!!!!!!!

2013. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Szerintem így ahogy most vagy, jól nézel ki. Csak vigyázz, azért figyelj oda még, miket eszel, nehogy visszaszaladjanak a kilók. Amúgy velem is ez a gond, fogyózás alatt már estem össze én is :S.
2013. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én fogytam 7 hónap alatt 22 kilót és az első egy hét beli frusztrációt leszámítva végig kicsattanóan éreztem magam.
2013. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
tök jól nézel ki, ne hízz és ne fogyj. :D
2013. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!