Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta a banán diétát?

Valaki próbálta a banán diétát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 07:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A banán diéta lényege hogy reggel egyél 1 banánt+igyál 1 pohár szobahőmérsékletű vizet,utánna napközben már azt eszel amit akarsz (édesség kerülendő)Ennyi.Nem egésznapos banánfogyasztásról van szó,csak a reggelid lenne az.
2013. szept. 6. 04:06
 12/17 anonim ***** válasza:

Tehát disznóhizlalás, csak reggelire eszel banánt ami bár nem ideális reggeli, azért nem a legrosszabb kaja.


Nézd, sokkal jobb mintha kakaós búzalisztet ennél reggelire, én azt mondom csináld. Apró lépés de ez is valami.


Idővel próbáld majd az összes keményítős, tejes, cukrozott ételt letenni és helyettük inkább húst, zöldségeket (esetleg gyümölcsöt) enni. !! :)

2013. szept. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"A banán diéta lényege hogy reggel egyél 1 banánt+igyál 1 pohár szobahőmérsékletű vizet,utánna napközben már azt eszel amit akarsz (édesség kerülendő)Ennyi."


Oszt az a banán meg a langyos víz mire jó?

2013. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezzel így a fogyás nehéz lenne. Nem a banánnal van a gond, hanem, hogy utánna -édeségen kívül- bármi.

A banán (meg úgy általában a gyümölcs) szerintem nem rossz reggelire, de én előtte innám fél órával a vízet. De egy banántól nem fogsz jóllakni.

2013. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak úgy nagy vonalakban írtam le a diéta lényegét,ha valakit érdekel utánna kell nézni.A banán zsírfaló titka az úgynevezett ellenálló keményítő, mely az emésztés során csökkenti a többi szénhidrát felszívódásának mértékét. Emellett akár 30%-kal is fokozódik általa a zsírégetés.Csak arra lettem volna kíváncsi valaki kipróbálta-e már és hogy bejött-e neki.De úgy látom senki.
2013. szept. 7. 08:11
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, szegénység van és éhezés az országban, és én is csúszok bele ebbe.. meg az ismerőseim, hitelválság stb.


Légyszi ekkora fa.s.zságokat ne írjál, hülyéskedni lehet néha, de ez az utolsó nem vicces volt, hanem baromság.

2013. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A banán zsírfaló titka az úgynevezett ellenálló keményítő, mely az emésztés során csökkenti a többi szénhidrát felszívódásának mértékét. Emellett akár 30%-kal is fokozódik általa a zsírégetés."


Ezt nem kell senkinek sem kipróbálnia ahhoz, hogy rájöjjön, hogy ez baromság.

2013. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!