Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta a banán diétát?

Valaki próbálta a banán diétát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 07:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az mit jelent? Csak azt akarsz enni, semmi mást?

Ha így van, akkor felejtős.

2013. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen!

A csimpánzok rendszeresen eszik!

2013. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Úgy érzed Európa szívében banánevésre születtél?


Ne adj isten az emberiség korai történetében a vízközeli életmód nem hal-kagyló, hanem banánevésre predesztinált minket?

2013. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tele van szénhidráttal. Milyen diéta ez? o_O
2013. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem minden diéta amely egy fajta élelmiszer fogyasztására ösztönöz zsákutca. Persze nem derül ki, hogy mennyi ideig tartana a banán diéta. Ha egy napig, akkor próbáld ki, de hogy egy hétig csak banánon éljél. Akkor meg legyen úgy, hogy gyümölcs diéta. Az változatos, egészséges. (fogyás szempontjából nem tudom mennyire előnyös a gyümölcsök magas szénhidrát (főleg gyümölcscukor) tartalma, de még az is lehet belefér).
2013. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én túl paranoid és hedonista vagyok az ilyesmihez. Szeretek 10-20 grammnál több fehérjét bevinni naponta, s igen rosszul is esne, ha kellemes sós ételek, zöldségek helyett a banán jelenne meg, mint étel. Megennék egy kilót és tel lennék és éhes egyszerre, nem jó. Nem beszélve arról, hogy megviselne, ha majdnem nullára zuhanna a zsírfogyasztásom is...

Miért nem lehet normálisan enni?

2013. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert a többség ennyire normális. Az egykor nem-normális lett ma a normális.
2013. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a vérképed egy fél év múlva!
2013. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még a banán diétát és nem is szeretném. A banánban az egyik legkalóriadúsabb gyümölcs, hanem a legkalóriadúsabb. Egyszer volt olyan, hogy a fogfájásom miatt nem ettem mást 3 napig csak banánt (pürésítve). Nos, fogyni nem fogytam, viszont "nagydolgot" sem csináltam utána egy jó ideig. Megfogta a hasam. Szóval nem a legbölcsebb választás. Az egyoldalú diéta egyébként sem egészséges és nem is hasznos.
2013. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, próbálták a majmok, ha te is az vagy hajrá.
2013. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!