Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki próbálta a banán diétát?...

Ki próbálta a banán diétát? Tapasztalatokat várnék.

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Banán diéta? Ki az az elmebeteg, aki ilyeneket kitalál?
2011. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem az a baj, hogy kitalálja, hanem az baj, hanem a sok ember követi...
2011. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
56%

tehát banán diéta? végülis a diéta alatt a gyümölcsöket, főleg a szénhidrát dúsakat kerülni kéne. de jól hangzik hogy egyél chbomba banánt, és fogyni fogsz:D


nem próbáltam de egyből megmondható hogy hatását tekintve legalább olyan előremutató mint a szaloncukor diéta, vagy a bigmac fogyikúra... kombináld valami rezgetős szaunaövvel, és a hatás nem fog elmaradni:D

2011. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csita egy életen át nyomta. Lehet, hogy kiszőrösödsz?
2011. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] itt az étrendje. végülis, ha a banánokat kivesszük belőle, egészen jó kis fogyis étrend :D
2011. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Kipróbáltam a banándiétát, a káposztadiétát, az almadiétát, a babdiétát, a ringlódiétát, a szőlődiétát, a rizsdiétát, meg a borsódiétát is. mindegyik fingat.
2011. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, jót nevettem:DD amúgy ne kövesd az ilyen diétákat. Eddig nem tudok 1 olyan embert mondani, akinek ez hosszútávon bejött volna. Én úgy fogytam le, hogy az ételeim mennyiségét a felére csökkentettem, és mozogtam. Pokoli nehéz volt, de mostmár örülök, hogy megcsináltam és másfél éve tartom:D
2011. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom, méghogy a diéta alatt a gyümölcsöket kerülni kell! HÁT PONT HOGY NEM!!! De a banán amúgy tényleg azon kevés gyümölcsök egyike, ami hízlalós. Habár az is tény, hogy egyoldalú táplálkozással mindig fogy az ember (fősulin egy csaj kakaóscsiga-diétázott egyszer és tényleg lefogyott), viszont baromi egészségtelen.
2011. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!