Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudna lefogyni egy sánta...

Melinda- kérdése:

Hogy tudna lefogyni egy sánta 90 kilós 40 éves nő?

Figyelt kérdés
Az a baj.. hogy rengeteg a tenni való a ház körül.. és az évek során.. egyre jobban kezdett fájni a lábam a hátam.. a derekam..le szeretnék fogyni de nem tudom hogy miképpen tudnék úgy hogy az egyik lábam rövidebb mint a másik plusz nem tudom behajlítani. rengeteget sétálok naponta de az is csak a háztartás miatt van.. de semmi. kérlek adjatok tanácsokat!

2013. aug. 16. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

megfelelő étkezéssel


a mozgás csak plusz, a fogyás nagyrészt az étrenden múlik

2013. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
sokszor és sokan elmondták már: fogyni akkor fogy az ember, ha kevesebb kaláróiát fogyaszt, mint amennyit eléget.
2013. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt a nézetet vallom, hogy elsősorban a testünk számára ideális étel összeállítást kell megtalálni.


Hogy, hogy nem erre leginkább a zöldség és húsételek jönnek be. Ezért bizonyos trendek, pl. nyers zöldségevés, paleo táplálkozás.. eléggé sikeresek, mert elkapnak bizonyos lényeget. Mondjuk kerülik a cukrokat, sok keményítőt, tejtermékeket..

És elég ennyit tenni.


A hátra, lábra Qigong, Jóga vagy Taichi gyakorlatok, esetleg más gyógytorna végzése ajánlott lenne.

2013. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!