Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 napja dinnye diétázok, de...

2 napja dinnye diétázok, de fás a vesém, lehet, hogy a diétától?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 10:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést fáj* a vesém :(
2013. aug. 15. 11:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól fáj. A dinnyében nagyon sok a víz, és az megterheli a vesédet.
2013. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor hanyagolnom kéne :(
2013. aug. 15. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagy gyümölcslégy.


Induljunk ki abból, hogy nem 'dinnyediétázol'.


Eszel normálisan zöldségeket, időnként húst, tojást.. Őrültség lenne ha nem ennél, hiszen ezek táplálnak, a dinnye csak cukor és víz.

2013. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészen szerencsés vagy hogy a tested ilyen hamar jelzett hogy nem jó amit csinálsz. Sok fogyókúrázó hónapok alatt sikeresen tönkreteszi magát.

Annyira megnézném azt az embert aki kitalálta ezt a diétát.

2013. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor visszatérek az eredeti diétámhoz ! Már 10 hónapja diétázom eredményesen, és annyira sok helyen olvastam már és olyan sok helyen ajánlották, gondoltam kipróbálom, de ezt így nem csinálom végig azért szerintem 3 nap alatt ledobtam volna 2 kilót de 5 napot nem csináltam volna végig semmiféle képpen !
2013. aug. 15. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Rólam lehet tudni, hogy a minél természetesebb, kényelmesebb és hosszan tartható táplálkozás híve vagyok a különböző 'projectekkel' szemben.


Az hogy valaki normálisan eszik, amivel lefogy a normál súlyára, elkerüli a cukorbetegséget és nem hízik el, az nem diéta hanem.. sima, egyszerű, már-már unalmas: étkezés. Semmi extra. Ezt sokaknak jó lenne megtalálni (az unalmast nem úgy értem, hogy ne lenne finom vagy változatos, szimplán csak nem jár csodavárással. minél természetesebb.. annál könnyebb tartani erőlködés nélkül :)

2013. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Ki kell ábrándítsalak, a kilók marhára nem számítanak. Persze le lehet dobni 3 nap alatt két kilót, a tested 70%a víz ami ingadozik, az izomzatod a bélrendszered állapota súlyos különbségeket tud teremteni kilóban rövid idő alatt.

De zsírt veszteni valójában csak nagyon lassan tud a test, mondjuk heti egy kiló az már a lehetetlenség határát súrolja, mert ahhoz 9000 kalóriát kell belőle úgy elégetni hogy a testnek más energiaforrásai is vannak és ha nem pótolod megfelelően a tápanyagokat takarékoskodni fog mindennel de főleg a zsírral. Persze nagy túlsúly esetén meg extrém mennyiségű egész napos mozgással gyorsabban is lehet. Ideális testzsírszázalékod pár kilóval könnyebben vagy nehezebben is lehet mint amit te elképzeltél ,úgyhogy nem egy elképzelt testsúlyra kell törekedni hanem a formára. Főleg hogy az elért súlynál is lehet túl magas a testzsírszázalék. Főleg ilyen dinnyediéta, meg mozgás nélküli fogyás esetén.

2013. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A dinnye vízhajtó, 1 kg dinnyeevés után pár órával (és wc használat után) 1,5 kilóval könnyebb lesz a test. Tök mindegy az egész, semmivel sem lesz jobb, ez csak mérlegelés kérdés..
2013. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!