Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a dinnye dietarol?

Mit gondoltok a dinnye dietarol?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 22. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyeség, mint az ilyenek általában. A ma feminán olvasott citromos cikk sem volt kutya.


5 nap alatt ennyi-maximum víz és glikogén.

Nem éhezünk-dehogynem! Az, hogy elnyomjuk az éhséget, korántsem jelenti azt, hogy megfelelően táplálkoztunk. A diéta egyrészt alig áll a hangyáknak is fél fogukra elég ételmennyiségekből, másrészt iszonyatosan egyoldalú. Az alapvető tápanyagokra messze nagy ívben tesz. Hiánybetegségeknek lehet ám a Welcome! cédulát kikészíteni!

Elmaradhatatlan ilyenkor a "gyorsítja az anyagcserét" meg zsírégető hatású/zsírégető anyagokat tartalmaz/zsírégető hormonokat stimulálja habizás. De ugyanakkor tartalmaz valamit, ami a zsírszövet felépítéséért felelős, na akkor most hogy is van ez? :D

Ja, majd biztos "feszes" kötőszövetet épít.


Nem értem hogy az ilyen oldalak, amik 70% ilyen cikkekből állnak ki, miért létezhetnek egyáltalán.

2013. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj, a női oldalak fogyókúrái... Néha beléjük futok és resetel az agyam.

A kötőszövetképzésnél kissé elvesztettem a fonalat, de ez a kedvencem: "számtalan fontos ásványianyagot tartalmaz ez a zöld színhatás révén".

Tofu vagy szejtán, egyik jobb, mint a másik... Sose értettem, egy vegának miért kéne bármelyiket ennie. Pedig voltam vega s most sem eszem gyakran húst. De tofut és szejtánt egyáltalán soha. No mindegy.


Nos, én sosem szerettem a megszabott diétákat. Az, hogy együnk sok gyümölcsöt szezonban s pár napig kevés egyebet együnk mellé, még OK lenne, az a legtöbbünk esetében fogyást okoz, azt hiszem. Nálam tuti.

Viszont pl. én nem vagyok képes ennyi gyümölcsöt enni. Dinnyével picit könnyebb, de nem mindennap. Úgyhogy nekem nem kéne. Akinek szimpatikus, az egyen csak dinnyét lelkesen, de se a joghurtos müzlit, se a mozzarellát, se az egyéb előírtakat nem kell magára erőltetnie. Egyen valami értelmeset, ha éhes, lehetőleg ugye fehérjét és zsírt, mert abból nincs sok a dinnyében, én tuti ennék azért nyers zöldséget is, anélkül el se tudom képzelni a napom és segít a kiegyensúlyozottabb, változatosabb étkezésben. Előnye eme diétának, hogy rövid, pár nap még akkor se okoz hiányjelenséget egy normális embernél, ha csak gyümölcsöt eszik... Amit mindazonáltal nem javaslok, de alátámasztani nem tudom, csak a saját paranoiámmal, ami miatt szeretek különféle anyagokat bevinni mindennap :) De 1-2 gyümölcsnap az tuti nem árt egy amúgy egészséges embernek. Lehet, hogy szenved tőle, de a teste kibírja, így értem.

2013. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!