Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A dinnye hízlal?

A dinnye hízlal?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 10:23
 1/10 schocko ***** válasza:
100%
Láttál már sovány dinnyeárúst?
2013. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1 szelet nem.

5 kiló vacsora után igen.

2013. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Víz van benne meg cukor.Vízhajtó/méregtelenítő hatású..így szemet lehet hunyni a cukortartalma miatt:D
2013. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

attól függetlenül és a dinnyéből 1 kg nem is tűnik soknak..


1kg/300 kcal kb

2013. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 schocko ***** válasza:
9%
Nincs olyan, h méregtelenítés, ezt csak buták szajkózzák...
2013. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha helyettesít egy étkezést, akkor tökéletes, de ha vacsora után még benyomsz egy nagy szelet dinnyét lehet, hogy sok. Én pl nyáron reggelire és vacsira csak dinnyét vagy más gyümölcsöt eszek(pedig a nagyokosok azt mondják, hogy nem jó) és fogyok tőle.
2013. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan hogy valami méregtelenítő hatású.

300 kcal színtiszta cukor pedig... hát ha valaki ettől fogyik, ti tudjátok. Nem kell mindenkinek feszesnek és karcsúnak lennie, elég ha a mérleg keveset mutat.

Én max hetente párszor, kb 200 gramm hideg görögdinnyét ennék meg a helyetekben, akkor amikor a dinnyét választom valami más gyümölcs helyett.

2013. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz, ingkább együnk mekis kaját, nutellás fánkkal, mert a dinnye HÍZLAL... Ne nevettesetek már. Amennyi szart összezabál a mai társadalom, nehogymár a dinnye hízlaljon.
2013. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nem fogod megérteni de azért megpróbálom:

A mozgásszegény életmód, egészségtelen táplálkozás és az önpusztító fogyókúrák miatt rengeteg diétázó teste szörnyű állapotban van. Egy falattól is híznak. Hogy milyen súlyos a helyzet abba a genetika is belejátszik de azt bárki legyőzheti, csak van akinek nehezebb. Aki segíteni akar, annak a lehető legprecízebb tanácsokat kéne nyújtania. Javasolni mindent ami segíthet és ellenezni mindent ami hátráltathat. Mert az a tét az hogy egyáltalán sikerül e a fogyás.

Nekem van egy személyes tapasztalatom, év elején teljesen elhagytam magam, összevissza zabáltam, sok édességet is ettem, és fogytam tíz kilót. A szerencse az, hogy én nem az értékesnek vélt tapasztalataim alapján osztogatok tanácsokat, mint te. Nagyon örülök hogy dinnyével fogysz, én meg tudok súllyal a nyakamban futni, de attól az még nem segít hanem hátráltat. Neked azért fáj hogy a dinnye cukros és nem jó diétához, mert már az első mesekönyvedben is benne volt hogy a gyümölcs egészséges. A nutellánál tényleg jobb de ettől még mindkettőben cukor van.

Az edzés rovatban osztogathatnál tanácsokat, hogyan nehezítsék az emberek a saját dolgukat, de a diétánál ez annyira nem nyerő.


Azért rossz erről vitatkozni mert eleve nincs olyan hogy valami hizlal. Körül kell határolni hogy ki vagy, mik a céljaid és annak megfelelően bánni a cukorral meg a többi tápanyaggal is. Sokaknak teljesen jó a gyümölcs életmódváltáshoz. Sokaknak tönkreteheti a diétáját nagyobb mennyiségben.

2013. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan les.zarom ki mit mond, én a gyümölcsöket soha-soha-soha ne számoltam bele a napi kalóriamennyiségbe, ilyenkor meg örülök h van, máskor meg sírunk h nincs... -.- én annyit eszem belőle amennyit csak bírok egy ültő helyemben, lehet az akármennyi, és még sose tapasztaltam h másnapra kövérebb lennék tőle... vagy akármikorra. Állandó a súlyom.
2013. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!