Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kilót kéne csak fogynom...

5 kilót kéne csak fogynom gyorsan hogyan?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 60 kiló. Ami mondjuk nem tiszta háj éppen ezért nem tudom, hogy pontosan mennyi a testzsír százalékom de egy 55 kilóval megelégednék. Tippek?

2013. aug. 8. 10:04
 1/9 anonim válasza:

gyors fogyás=gyors visszahízás.

Mérsékletes táplálkozás + sport a megoldás

A kg nem számít a centi és a tükör fogja "megmondani" mennyit kell még lefaragni.

2013. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ecetes salátát egyél minden nap és ne egyél anyi rántott húst sokat fusál
2013. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55 kiló vok pont :D
2013. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vágd le a bal kezed.
2013. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát napi 6x étkezés és ki fulladásig edzés. 1hét alatt le adhatod az 5kg t ja és édességről szó se lehet!nagyából ennyi!
2013. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj gyorsan lefogyni, hova sietsz ennyire?

1. Mennyi idő alatt szedted fel ezt a +5kilót? gondolom nem egy hét alatt.. szóval ne várd, hogy egy hét alatt lemegy rólad.

2. 2-3 óránként egyél kisebb mennyiséget (ne csokit, édességet)

3. SPORTOLJ Undorítóak azok az emberek akik csak koplalnak, igaz, hogy vékonyak, de lötyögnek össze-vissza, gusztustalan. Ne akarj ilyen lenni.

Igaza van valamelyik előttem szólónak: tök mind1 hány kiló vagy, ne a mérlegnek akarj tetszeni, hanem a tükörnek és a centiknek. Én is gondoltam ledobok 4kilót (bár marha sok izom van rajtam) 62,5-63kilónál nem megy lejjebb a súlyom, mert nem zsír van rajtam, hanem izom. Azt pedig inkább nem akarom elveszíteni.

2013. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én se tiszta zsír vagyok ezért nem is pontos a mérleg. Apa miatt. Nála a mérleg számít. És minden szülinapnál

(-.-") kötelező mérlegelés van. És olyan megjegyzéseket tesz hogy legszívesebben ezentúl semmit nem ennék. 7 évet kajakoztam. Nem rég hagytam abba, mert ezt is ő akarta. Mert a kajaoks lányok húú de szépek. Hát nem tudom. Én hátulról meg se állapítom a nemüket. Ezért nem tetszek magamnak. Mert vékony a derekam. Hasam alig van. Széles a vállam és a hátam. A combom is vastag. 5 kiló kéne csak 28-áig. Nem tudom hogyan. Azon is gondolkoztam, hogy mindennap esőkabátban futok mert úgy jobban ég a zsar azt is hallottam. Csak nem akarom hallani a megjegyzéseit megint. Találni akarok magamnak valami sportot de a lovagláson kívül nem tudok mit kitalálni. Azt is 6 éve csinálom de attól még jönnek fel a kilók. Amikor verseny szerüen kajakoztam voltam 53-55 kiló mondjuk 5-6 centivel kisebb is. Most 17 vagyok.

2013. aug. 9. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor itt nem is veled van a baj, hanem apuddal. Próbáld megmagyarázni neki, hogy még fejlődésben vagy, természetes, hogy egyre nehezebb is, főleg ha még nyúlsz is. A csontok sem szivacsból állnak. Amúgy meg, ha ilyen keményen sportoltál, nagy a hátad, meg a vállad, akkor valószínűleg, az adja azt a +5kilót. Ez izom, ettől ne akarj megszabadulni. De durva, hogy ilyenek vannak... Nem irigyellek apukád miatt... anyud ehhez nem szól semmit?
2013. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szokott beleszólni. Ő is megjegyzi, hogy húú már 60 kiló vagy? Mert ő is annyi. De neki hasa is van meg combja rendesen. Nekem nincs hasam, csak combom valamennyi. És ezért minden nap szoronganom kell, ha mérekezés van akkor pláne.
2013. aug. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!