Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Balatonon milyen esélyeim vannak?

Vörös98 kérdése:

Balatonon milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés

Balatonon, pontosabban Zamárdi közelébe nyaralok ( 15/l) és úgy veszem észre, hogy nem tesz jót nekem a semmit tevés, ne kerteljünk, kezdem észre venni, hogy egyre jobban kerekedik a fenekem is, meg a hasam is.

Hogy ki milyen testmozgást (abból mennyit, időszak stb), milyen ételeket etc. ajánlana, az lenne a kérdésem. Sajnos edzőtermet nem találok itt a környéken.



2013. aug. 3. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
úszás. Balatonon vagy, nem?
2013. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát egyél sok zöldsèget,fehèrjèt,gyümölcsöt és a szènhidrátot és a cukros dolgokat kicsit fogd vissza. Én is errefele nyaralok és én szeretek a parton futni. Én minden nap szoktam de nekem fogyás a célom. Ha te csak szeretnéd megtartani a súlyodat,akkor szerintem heti 3-4* is elég lesz. :) De például biciklizni is tudsz,persze ha van...
2013. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Archi^^ válasza:
Balatonon? Hát úszás. :D Vagy egy jó futás, biciklizés a parton. Legjobb. Kaja meg sovány hús (csirke, hal, esetleg sovány marha), sok-sok zöldség, minőségi szénhidrát (rizs, bulgur, kuszkusz, gersli, teljes kiőrlésű tészta). Kerüld a sok gyorsbüfét, hihetetlen milyen szemeteket árulnak ott.
2013. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rizst ne egyél. Az eléggé hízlal.


Egyébként bármilyen testmozgás jó, ha normálisan, rendszeresen csinálod. :)

Ha a futás mellett döntesz, akkor elmondom, hogy a legjobb. Kis bemelegítés után (anélkül ugye nem szabad) szép nyugis tempóban fuss egy percig. Utána pedig fuss, ahogy csak tudsz, szintén egy percig. És ezeket ismételd, amíg el nem fáradsz. ;)

2013. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. aug. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!