Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 157cm 45 kiló. Mennyit kéne...

157cm 45 kiló. Mennyit kéne még fogynom hogy tényleg vékony legyek? 15L

Figyelt kérdés

Nincs rajtam nagyon sok felesleg, de azért van, és.nagyon zavar. És a fenekem is nagyon nagy. Szóval mennyit kéne kb fogynom?

Köszönöm



2013. júl. 30. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
157 cm-hez 45 kg több mint tökéletes. 5 kg-nál többet ne fogyj.
2013. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Hát, nem tudom, hogy hová akarsz fogyni... Ez tökéletes, inkább formáld a tested és ne ész nélkül fogyózz. Én ezt ajánlom.
2013. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem kell, hogy fogyj, ez így tökéletes.
2013. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos koporsóba már ez is tökéletes. Az a bajod hogy meg tudod fogni a husid a belső combodon, vagy hogy ülés közben redőzik a bőr a hasadon? Ez nem fog eltűnni fogyással, 30 kilósan is redőzni fogsz, de akkor már nem lesz izomzatod, csak csont és bőr, ami átkozottul ronda, akkor már inkább a halál. Kezdetnek mondjuk kezdj el sportolni és ne itt siránkozz hogy fogpiszkáló létedre nagy a valagad, mert ez feltűnési viszketegség megspékelve egy kis önképzavarral.
2013. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hova akarsz fogyni, az isten verjen meg?:D Én vagyok 14 ,kb. 160 Centivel, és vagyok 47 kilo, és így is mindenki utanam szol hogy mert milyen vekony vagyok. Es Nem vagyok elol deszka hatul lec, mert mellem, és seggem is van. Es igen, én is szoktam nyafogni, a hájam miatt amit latok a hasamon mikozbe leülök, meg a combomon, de ahogy megfigyeltem a vekony lanyokat nekik is ilyen. Aztán én Nem foglalkozom annyira vele mint legutobb. Engem csak a striaim zavarnak:/
2013. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Minden nap fél órát úszok, és biciklizek már másfél hónapja. Tudom hogy nincs rajtam nagy felesleg, félreértés ne essék. Na a másik gondom, hogy nekem nincs mellem. Konkrétan semmi. Ha ne szivacsos melltartót hordanék, nem lenne semmi.

A 157cm amúgy alacsonynak számit?

2013. júl. 30. 17:39
 7/12 anonim válasza:
43%
Szerintem az az atlagos. Vagy nem?:D
2013. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nem nagyon szoktam válaszolni az ilyen kérdésekre, de most az egyszer kivételt teszek.


Mi a jó büdös életet akarsz még fogyni? A magasságodból levonsz 100-at, tehát ha 57 kiló lennél még az is tök jó lenne. Nagy a segged? Hát fuss, attól lemegy. De egyél rendesen, mert egyszer csak kórházba kerülsz, aztán annyi.

Vagy talán szupermodell akarsz lenni? Mert ha igen, akkor még sokat kell fogynod. De ha nem, akkor ne legyél már megszállott.


"Nincs rajtam nagyon sok felesleg, de azért van, és.nagyon zavar." - Mi van? Tuti, hogy nincs rajtad felesleg. Maximum az van, hogy nincs rajtad izom, ami kicsit tartaná a dolgokat.


Mozogj továbbra is, de ne akarj fogyni.


Úgy utálom az ilyen kérdéseket...


Üdv.

2013. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat neked is.

És bocsánat hogy ilyen idiótát kérdeztem.. Pár perc és letörlöm a kérdést. Mégegyszer elnézést.

2013. júl. 30. 18:09
 10/12 anonim válasza:
Hát a 157 cm már alacsony, mert ha jól tudom 164-166 az átlag.
2013. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!