Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy túl...

Miért mondják, hogy túl vékony vagyok? Amikor a kalkulátor szerint normális?

Figyelt kérdés

[link]


Tessék, itt a bizonyíték: be kell írni, hogy 173cm 60kiló 19-24 éves férfi.


De ismerősök mindig azzal jönnek, ha meghallják, hogy ennyi kiló vagyok, hogy hű, az nagyon kevés, híznod kéne! Nem egészséges ilyen kevés súlyúnak lenni férfi létedre 20 évesen!

Izmos se vagyok, de nem lógnak ki a bordáim se...

Tény, hogy látszólag vékony vagyok eléggé, de miért mondják, hogy nem jó, ha a net szerint ez okés?



2013. máj. 22. 21:53
 1/9 anonim válasza:
58%
Azért, mert Magyarországon rengeteg a túlsúlyos, elhízott ember és emiatt sokan már úgy vélik, hogy a kövér állapot a normális.
2013. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 175cm vagyok és 85kg nekem szokták mondani hogy "nagydarab" vagyok, pedig szerintem full átlagos vagyok, csak akik ezt mondják nem láttak még igazán nagy embert. Neked tényleg elég kevés a súlyod. Mennyi erő tartozik hozzá, mondjuk sajáttestsúlyos gyakorlatokból? (fekvő,huzozdkodás,guggolás)
2013. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Mert sem a net, sem az ismerőseid nem tudják a frankót.


A 'frankó' az az egészséges és a divat között lapul valahol. Ha egészségesen eszel, mindenképp kárcsú leszel. A divatos nagy izomtömeget nagyon sz.ar kajálással érik el általában. Eleve elbukik az egészség résznél.. viszont a divat is számít (már akinek) tehát ha téged ez érdekel, akkor tényleg tömegelhetnél.


Személyes véleményem: ki a f@szomat érdekli? Nem az érdekel hogy mekkora a súlyom, ennél sokkal betegebb vagyok: az érdekel hogy kis 71-2 kilómmal bárkit letájcsízzak a fenébe, súlyától függetlenül. Na ez a buli.

Mellette én az életben nem leszek inzulinrezisztens, cukorbeteg.. bár így nagydarab sem.

2013. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet nem vagy sovány de pár kiló nem árt
2013. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert kevés is.


Ez a súly egy lánynak lenne oké (normál súly), férfiként viszont az erősen sovány kategória. Nem vékony, hanem sovány.


Persze az egészségügyi alsó határt megüti, ezért is nem hápog a házipatika oldala.


Ez a kalkulátor sokkal korrektebb:

[link]


- és hogy miért más értéket javasol egy nőnek, mint egy férfinak?

Azért, mert a férfiak alapvetően több izomzattal és kevesebb zsíraránnyal rendelkeznek a nőknél, az izom pedig súlyosabb, mint a zsír.

2013. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, akkor mi sem hápogunk.
2013. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hápog xDDDDDDDDDDDDDDDDDD szegény Tápit miért pontozzátok le? Am. ha te így jól érzed magad sz@rd le ki mit mondd.. az én barátom 192cm/7x kg volt mégis aranyosan nézett ki:D
2013. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tápi! :D:D
2013. aug. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!