Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék centiből?...

Hogyan fogyhatnék centiből? Mit érdemes sportolni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Lényegében mindegy, mit, de legyél benne kitartó. Ahhoz, hogy kitartó legyél, olyat kell választanod, amit szívesen csinálsz. Hiába lenne az egyik sport valamilyen szempontból hatékonyabb, ha két hónap alatt megunod, vagy túl drága és nem tudod már finanszízozni. Mondjuk a ping-pong (legalábbis kezdő szinten) azért nem lenne szerencsés választás, vagy legalább mellé kell valami intenzívebb mozgással járó is. Milyen sportot szeretsz?
2013. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem!

Igazából szeretek görkorizni, focizni, kosarazni, kézizni, futni. Amúgy 16/L vagyok.

2013. júl. 30. 11:44
 3/3 anonim válasza:

Jégkorong? Mi jégkorongosok tavasszal, nyáron, ősszel görkorizni szoktunk, amikor nincsen jég.

Hogy más városban is így van-e, azt nem tudom.

Esetleg műkori?

2013. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!