Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A napi tollaslabdázás jól...

A napi tollaslabdázás jól égeti a zsírt? Mármint diéta mellett azzal fogyhatnék pár kilót? És ha igen akkor mennyi időt érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam hogy ha már mozgásra vágyok akkor veszek egy klassz tollaskészletet, és már van egy társam is akivel tudnék játszani. Mióta koleszos vagyok ellustultam, és híztam... olyan akarok lenni mint általánosban!

1 órára gondoltam naponta, ha nincs szélmozgás, és olyan 5-6 körül, ha melegebb van, mint most a napokban, akkor 7 óra után. Szerintetek jó ötlet? :)


(jah és nem tudjátok kb hány kalóriát éget?)


16/L


2010. júl. 20. 20:45
 1/5 anonim válasza:

ha nem csak lustán lógatod a kezed hanem az egész testeddel mozogsz akkor hatásos fogyás/edzés


egy vagy másfél óra az elég is lesz

csak legyen meg minden nap!


bocsi nem tudom hogy hány kalóriát éget

2010. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Nálunk meccseket játszunk gyakran sokat egymás után haveri társasággal.Ha igy nyomjátok ti is biztos fogsz fogyni. Nálunk is volt fogyás. A kalóriát nem tudom. Minket az óra nem hat meg volt olyan 15-23oráig kisebb szünetekkel és váltásokkal játszottunk.Persze a felszerelés lényeges.Amugy gyenge szélhez érdemes kis széllabdát venni. Az erőshöz ne, mert túl nagy és nehéz, tönkreteszi az ütőt.
2010. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 21. 16:28
 4/5 anonim válasza:

Én 2 éve versenyszerűen tollasozok, területi diákolimpián harmadik lettem. Nagyon sokat fogytam úgy, hogy közbe 3x annyit eszek mint eddig. A lényeg, hogy tollas közbe igyál, de azért ne túlozz! Ha sokat iszol, lötyögni fog a hasadba és az nem kellemes futkározás közben - tapasztalat:D

Szerintem mondjuk ugy, annak nincs sok értelme, ha csak a szabadba ütögettek. Mert akkor a cél az lesz, hogy ne essen le a labda. Menjetek el egy profibb tollaslabda csarnokba (Én pécsi vagyok, és itt van egy, Európában a legjobb tollaslabda csarnok, ha közel vagytok Pécshez, gyertek ide!) és igazi pályán csináljátok, szivassátok egymást. Sokkal többet fogtok mozogni. :) Remélem segítettem. 14/L

2010. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem Pécsen vagy, akkor is több tollaslabda pálya közül választhatsz, bár az a csarnok valóban tökéletes. :-)

A www.facebook.com/tollaslabda.esemeny oldalon mindenről "naprakészen" értesülhetsz. :-)

2012. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!