Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vastagok a combjaim?...

Nagyon vastagok a combjaim? Mit gondoltok az alakomról? [kép]

Figyelt kérdés

Két hónapja elkezdtem intenzíven edzeni saját testsúllyal egész testre(heti 3-szor)és mellé bicikliztem heti 3-4-szer egy órát.(mértem a pulzust is) Étkezés is rendben volt,fehérjét tartottam 120 g fölött,szénhidrátot 80 g alatt,1300 kalóriát ettem átlagosan.

Az állóképességem változott,legalábbis azt vettem észre,csípőből és hasból is elég sok lement,de még mindig plötyinek érzem magam,főleg deréktól lefelé..Tudtam mindig is,hogy nálam combról megy le utoljára a fölösleg,de ennyi mindent még nem tettem érte,és mintha meg se kottyanna neki.. mikor "adja meg magát" végre?

Már annyit nézegettem az alakom,hogy nem tudom eldönteni,hogy ez most milyen,egyszer jobbnak látom,egyszer meg daginak. Ezért is vagyok kíváncsi a ti véleményetekre,hogy szerintetek milyen ez az alak?

(Most 170 cm vagyok,67 kg)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

21 /l


2013. júl. 29. 14:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó az alakod. :DD
2013. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Kérdező,tényleg elégedetlen vagy az alakoddal,vagy dicsekszel vele? Tökéletesen jó az alakod,sőtt a combod lehetne vastagabb is.Tornázz rendszeresen,1-2 év múlva pompásan fogsz kinézni,és fitt leszel.(még hiányzik egy kép:amin meltartó nélkül vagy!)Én férfiszemmel így látom.Heló
2013. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!