Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vastagok a combjaim?...

Nagyon vastagok a combjaim? Mit gondoltok az alakomról? [kép]

Figyelt kérdés

Két hónapja elkezdtem intenzíven edzeni saját testsúllyal egész testre(heti 3-szor)és mellé bicikliztem heti 3-4-szer egy órát.(mértem a pulzust is) Étkezés is rendben volt,fehérjét tartottam 120 g fölött,szénhidrátot 80 g alatt,1300 kalóriát ettem átlagosan.

Az állóképességem változott,legalábbis azt vettem észre,csípőből és hasból is elég sok lement,de még mindig plötyinek érzem magam,főleg deréktól lefelé..Tudtam mindig is,hogy nálam combról megy le utoljára a fölösleg,de ennyi mindent még nem tettem érte,és mintha meg se kottyanna neki.. mikor "adja meg magát" végre?

Már annyit nézegettem az alakom,hogy nem tudom eldönteni,hogy ez most milyen,egyszer jobbnak látom,egyszer meg daginak. Ezért is vagyok kíváncsi a ti véleményetekre,hogy szerintetek milyen ez az alak?

(Most 170 cm vagyok,67 kg)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

21 /l


2013. júl. 29. 14:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%

Pont jó az alakod, ne fogyj semmit! :)

Nekem nagyon bejössz.

20/F

2013. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%

"de még mindig plötyinek érzem magam,főleg deréktól lefelé"

Egyetértek,deréktól lefelé még izmosodni,feszesedni kellene.De így is jól nézel ki!

23/f

2013. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogynod nem kell, viszont a lábadat formásítsd, mert egy kicsit tényleg löttyedt. Deréktől fölfelé teljesen korrekt alakod van.
2013. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszik amit láttam : )
2013. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
86%
Bárcsak nekem is ilyen alakom lenne:)
2013. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
bocs hogy offolok, de én ugyanebben a cipőben járok!! 172c, vagyok, és 65kg. mintha csak magamat látnám a képeiden xD és én sem tudom, hogy mennyire vagyok vészes, néha azt hiszem jó így, néha elszörnyedek, h mi a sz*r? :O xD
2013. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Taticsa válasza:
65%
Tök csini vagy. A lábad egyáltalán nem plöttyedt. Látszik, hogy használod, izmos. Ne hagyd abba a sportot, de túlzásba se vidd. Hirtelen fellángolásból edzhet az ember hetente ötször, de hajlamosak vagyunk hamar megunni. Inkább legyen heti 2-3 edzés, de az váljon rutinná. Még két hónap és szuper formád lesz
2013. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szép a popsid.

Combra és vádlira még gyúrhatsz, de jó vagy így is. Cuki.

2013. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
37%
Szerintem meg van még miből fogynod és feszesednek! Derékig jó de onnan lefelé lehetnél karcsúbb, vékonyabb!
2013. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hú,köszönöm a válaszokat!:) Mindenkinek ment a zöld kéz . :D
2013. júl. 29. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!