Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gyümölcsökről?

Mit gondoltok a gyümölcsökről?

Figyelt kérdés
Eszitek fogyókúra közben, s ha igen, mennyit egy nap?
2013. júl. 25. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, mivel nálunk van sárgabarckfa kb ma már vagy 20-25szemet megettem meg 4db őszibarackot is.

Nálunk még van szőlő, füge-ezekből is eszek napi 2-3 fürtöt, fügéből 4-5db, volt meggyünk azokból is sokat ettem. Most dinnyéből vásárolunk, abból is jó sokat megeszek.

Nem eszek zsíros, lisztes, cukros dolgokat, ennyi örömöm hagy legyen már:D

2013. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És hogy állsz a fogyással? :D Mennyi ideje csinálod, hány kg-ot fogytál?

Amúgy én is így gondolom. A zöldségeket megeszem, de nem tartom őket olyan hű de finomnak. Nekem most így fogyókúra idején a gyümölcsök azok, amik tartják bennem a lelket. :D Nélkülük nem is élvezné az étkezéseket.

Ma regelire turmixot csináltam 5 ek zabból, 1 dl tejből és két banánból. Ebédre 2 paradicsom, 3 csemeguborka, 2 főtt tojás. És ma még tervezek enni olyan fél kiló dinnyét, meg őszibarackot is szívesen ennék. :/ De lehet helyette inkább valami fehérjét kéne, nem tudom...

2013. júl. 25. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fogyási tervektől függetlenül kevés gyümölcsöt eszem, de azt mindennap igénylem, viszont gyümölcsszezonban többet. Korlátot nem szabok magamnak, egyszerűen nem bírok megenni fél kiló gyümölcsöt egy nap, legfeljebb dinnyéből. Télen pedig 5-10 deka bőven elég. A zöldségeket viszont kilószámra tudom enni, nagyon kedvelem őket, örülök, hogy ilyen finom ehető dolgok léteznek. Bár a gyümölcsök ízét is kedvelem (kivétel pár bolti, persze, főleg almából van ízetlen, de akárhogy is, a növények sokkal ízesebbek szoktak lenni, mint akár a termelői húsok. pedig egy igazi disznótorosnak nincs párja, de olyanhoz nehezebb jutni. no mindegy).

A banán nálam az úti étel, nem mintha nem éheznék meg tőle hamar, de addig is jobb, mint a semmi.

A barack kivételes cucc, mert azzal jól is tudok lakni. Az almától azonnal éhes leszek, de azt nem is eszem most, amikor tavalyi és drága.

Most fejeződött be itthon a sárgabarack- és meggyszezon, most érik a szeder, málna, ribizli, hamarosan jön a többi, hogy decemberben a naspolyával zárjon. Görögdinnyét még nem ettem idén, annyira sok volt a saját gyümölcs is (a 3 barackfa elég ütős), de most már venni fogunk, hiszen azt is nagyon szeretem, mint a gyümölcsök zömét. Tesztelni akartam, hogy fogyok-e, ha sok gyümölcsöt eszem (gondolom, igen, miért ne tenném, ha magasabb lesz is a szénhidrátbevitelem, mint normálisan), de nem tudom megcsinálni, legfeljebb görögdinnyével, amiből tudok mennyiséget enni.

2013. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!