Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Majonézes saláták diétában...

Majonézes saláták diétában nem elfogadhatóak?

Figyelt kérdés
gondoltam a diétás menübe beleférne a franciasaláta vagy tojássaláta vagy ilyesmi saláták csirkemelldarabkákkal, kukoricasaláta, stb-stb, amiket így árulnak boltokba is, kiváltva egy főétkezést. Vagy káros és nem diétás a majonéz miatt?
2013. júl. 25. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A majonez egy kisebb adag salatanak a kaloriaerteket kb. 150-200 kaloriaval dobja meg, raadasul nem csak a zsiradek sok benne, de a cukor is.


A majonezes salatak nem fogyokuras etelek.

2013. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én annak a híve vagyok,hogy délután 2-ig szabad,én töltött káposztát is akár,de csak 1-et.2-után már csak diétásat,délelőtt megiszom a gyümölcslét,ice-tea,de délutántol csak mentes víz,és így is mennek szép lassan lefelé a kilók!27/77/N
2013. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is a masodik valaszadoval ertek egyet. Hasonloan csinalom es en is fogyok.

Reggel en gyumolcsturmixot iszom (friss gyumolcsokbol turmixolt). Ebedre szoktam enni tesztat vagy majonezes francia salatat, majonezes krumpli salatat... En szoktam ilyen salatakat csinalni mert a ferjem meg a kisfiam imadja. Ok megeszik vacsira vagy reggelire en viszont ezt hozom ebedre igy nem kell ketfele foznom. Estere mar csak grillezet hust salataval (ontet nelkul), friss zoldsegeket csikozok fel es salsa szoszba szoktam martogatni (ez csak paradicsomos fuszeres szosz, nagyon keves benne a kaloria), grillezet hal, parolt zoldsegek stb. Hal, grillezet husok es parolt zoldsegek melle szoktam a ferjemnek a kisfiamnak rizst vagy sultkrumplit csinalni de en nem eszek belolle. Ha mondjuk vacsira pl rakottkrumpli van akkor jonnek a felcsikozott zoldsegek salsa szosszal szamomra es masnap ebedre eszem a rakottkrumplibol. Neha megallni es kell egy kis akaratero de en igy fogytam.

2013. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A majonézt nem nagyon erőltetném,ráadásul ezekben sajnos fölösleges cukrot is tesznek...:/ Ha teheted,inkább csináld meg magadnak joghurtos keverékkel,vagy hasonló,ha meg erre nincs lehetőség,a boltban is keress valami olyan zöldséget,amin nincs külön öntet,és hasonlók. Nem vészes,de azért nem a legjobb.
2013. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!