Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg csak ennyi lenne a...

Tényleg csak ennyi lenne a fogyás titka? Én mennyit fogyhatok le mondjuk 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Utánanéztem, olvasgattam, majd ráeszméltem, hogy ide életmódváltás kell, amit el is kezdtem négy napja. TEhát nem eszem szénhidrátot, sok fehérjetartalmú ételt viszont igen. Mellőztem az ürdítőket, és minden mást ami ehhez hasonló. 183 centi vagyok és 120 kiló. Mindennapos tornával (olyan 30-40 perc) és az étrend betartásával mennyit adhatok le 3 hónap alatt?
2013. júl. 25. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanígy, nem sanyargatva magam(pl. egy-egy kisebb szelet csoki belefért, egy-egy üdítő, de ezek nem napi szinten) 1 év alatt ment le 12 kiló.


Nagy csodát, hirtelen változást ne várj, de viszont ez a legjobb és tartós. Régebben diétáztam meg keményen fogyóztam, ami lement az a diéta után visszapattant mint a szél, plusz még pár kiló.

2013. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jól lövöd be az étrendet, és gyakorlatilag tartod a "szálkásító" étrendet akkor heti 1 kg is mehet akár, de 0.5 kg viszonylag könnyen.
2013. júl. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod, végre valaki nem 1 hónap alatt akar 10 kilót lefogyoni éhezve.
2013. júl. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ó, volt olyan időszak amikor én is azt hittem hogy egy hónapos fogyó, és utána mehet minden ugyanúgy. Aztán meg jött vissz a aduplája, de azt hiszem végre benőtt a fejem lágya :)
2013. júl. 25. 16:09
 5/8 moosenstein ***** válasza:
100%

Kb. ilyesmi az en etrendem es mozgastervem is. Tenyleg extra lassan vanszorognak a kilok. Legtobb 0.5-1 kilo ket het alatt.

Mar negy honapja csinalom s most tartok -11 kilonal.

A lassusagot en is pozitiv dolognak ertekelem, bar mikor ket het alatt egy hajszalnyit sem mozdul a merleg nyelve azert kezdek cseppet frusztralt lenni. Ilyenkor azzal nyugtatom magam, hogy biztos izmosodok s a kilok ezert stagnalnak XD

2013. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hét -1kg a normális fogyás.Az első 2-3 hétben fog lemenni a legtöbb (talán 2-3kg).Az utolsó pár kg-ot pedig a legnehezebb lesz leadni.De egy tipp:Ne a mérleget nézd, hanem a centiket.
2013. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Több mint egy hónapja tartom a diétát, és eddig -11 kg-nál járok. Átlagban heti másfél-két kiló ment le idáig, gondolom lassacskán el fog kezdeni lassabban vánszorogni lefelé a felesleg, de nem baj, motivált vagyok, és egyre jobb közérzetű :)
2013. szept. 6. 00:39
 8/8 A kérdező kommentje:
jelentem egy év elteltével -34 kiló jött össze, visszamászni pedig nem akarnak a kilók :) Szóval tényleg leehtséges, csak kitartás kell hozzá!
2014. szept. 28. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!