Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel fogyhatok?

Ezzel fogyhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

85kg vagyok es le akarok fogyni 70-re.

Igy sikerulhet?


reggeli: teljk.kenyer valamivel/tojas + egy nagy pohar zoldtea

tizorai: vmi gyumolcs, zoldseg, joghurt

ebed: ami van de naon keves. + feherje turmix

vacsora: feherje turmix


Melle szobabicikliznek 15 percet

es mindennap 5 perccel tobbet.


ezzel mennyit fogyhatok?


2013. júl. 22. 12:29
 1/3 A kérdező kommentje:
15L
2013. júl. 22. 12:30
 2/3 anonim ***** válasza:

ez túl kevés kaja és azon belül is túl kevés szilárd kaja.

Normális esetben az a cél hogy a sovány testtömeged ne változzon, csak a zsír menjen lejjebb. Ehhez mindent meg kell adni megfelelő mennyiségben amire a sovány testtömegnek szüksége van. Az jó hogy a fehérjére figyelsz de az esszenciális zsírok ugyanilyen fontosak lennének. Az emésztés miatt pedig a rengeteg zöldség.


Mondjuk ha vacsira marad a turmix, ebédre meg uzsonnára akkor is kéne hús zöldséggel, salátával. de nem csak két falat hanem rendes mennyiség.


amit te írtál azzal is fogyhatsz egy darabig, de hosszabb távon nem nevezhető túl egészségesnek. ha a délutáni kajádon módosítasz ahogy írtam, az hosszabb távon is jó és jobb alakot meg közérzetet lehet vele elérni.

2013. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi azt nem írtam az esszenciális zsírokat hogyan vidd be: időnként a hús valami tengeri hal legyen, máskor pedig a salátára lehet kis lenmag olajat önteni, plusz olajos magvakat fogyasztani tízóraira.
2013. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!