Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Többi lent.

Nikozia12 kérdése:

Mire számíthatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
172/57kg-s lány vagyok. Járok edzeni és szálkásító diétát tartottam. Ám de jött a fesztivál és elengedtem magam. (több mint egy éve nem zabáltam félre de most elég nehéz lett volna és amúgy is lazulni akartam) ha mindent úgy fogok csinálni mint feszt előtt akkor nagy változás azért nem lesz ugye? max 1-2 kiló?

2013. júl. 7. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy 2-3 napig tömted magad, meg ittál, mint a gödény? Nem élhetsz egész életedbe úgy, mint egy robot...
2013. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!