Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 56kg-os...

Szerintetek egy 56kg-os csajszi fogyózhat reductil gyógyszerrel? Ugyanis nincs nagy akaratereje hogy más fogyókúrába kezdjen.51-52kg-ra szeretne lefogyni. Szedheti a reductil gyógyszert, míg a kívánt testsúlyt el nem éri?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha ennyi esze van akkor szedje csak..
2009. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Persze!

Kettesével, vagy még jobb, ha hármasával "szedi"!!!

2009. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Hogyne. De, ha már 4 kilót nem tud leadni akaraterővel, akkor belőle lesz a kanapén chipset zabáló bálna, aki csak sóhajtozik, hogy neki semmi módszer nem használ, de azért holnaptól meg holnapután kiskeddtől a káposztaleveses módszert is kipróbálja.
2009. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
ja, ha ennyire nincs akaraterőd akkor az élet egyéb területein sem fogsz tudni érvényesülni
2009. okt. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Mi az, hogy "más fogyókúra" ?

Mert talán ez számodra fogyókúra?

Jobbat tudok: ne egyél semmit 2 hónapig.

Ha túl lassan fogynál (heti 8 kilónál kevesebbet), akkor ne is igyál.

Ez a tuti....

2009. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
47%
miaz hogy nincs akaraterőd? ennyire szar alak vagy? nézz már magadba. hogy akarsz így élni ha még a saját életedre sincs akaraterőd?
2009. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Próbálkozz inkább sporttal, vagy diétával, ha annyira szeretnél fogyni. Én anno, amikor nem voltam elég kitartó, beszerveztem a barátnőmet és együtt fogyókúráztunk. Úgy sokkal könnyebb volt, és egymásnak adtunk erőt. Próbáld ki!:) Ne fordulj a gyógyszerekhez, légy erős. Én is éppen diétázom. 56 kiló vagyok és 52-re szeretnék lemenni. 170 cm.. Ha ez segít, gondolj rám:) Ugyanúgy vagyok mint Te.

Sok sikert!:)

2009. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. én is azt csináltam. 58 ról indultam, lementem 54-re, de minél kevesebbet kell fogynod, annál nehezebb. én szedtem 2 kg ment le, majd visszajött 2 .azután hozzászokik a szervezeted. szünetet kell tartani. vagy adipexet kipróbálni.hasonló problémákkal küzdő hülye liba vok.szedheted:) ps: én a kérdésre vűlaszolok, nem kioktatok
2013. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akarom mondani 4 ment le , 2 visszajott
2013. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kettesével meg háromasával szedni meg azért nincs értelme, mert nem lesz hatásosabb...irja is
2013. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!