Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízlal a főtt kukorica?

Hízlal a főtt kukorica?

Figyelt kérdés
pl ha megkívánom a csokit vagy a chipset, akkor az 1 kg-os mirelit kukoricából melegítek egy adagot, és azt eszem.
2013. jún. 18. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#4-nek: A keményitöt (ha nem rágod szét) egy emészthststlsn burok veszi körül. Nagyon egyszerü. Egyél egy nagy adag fött kukoricát szétrágás nélkül és nézd meg, hogy mit üritesz! Saját szemeddel láthatod.
2013. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a kukorica gabonaféle valóban nem pénzügyi képzésen tanítják, hanem ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN, a helyedben annyira nem lennék rá büszke, hogy hülyébb vagyok, mint egy hatéves.
2013. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A kukorica zöldség? :DDD És még büszke is a saját hülyeségére. :D
2013. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy nagy marék kukorica vagy egy zacskó chips között ha választani kell, a kukorica sokkal jobb, mert nem csinál még nagyobb éhséget utána. Ha 2 kocka csoki vagy a kukorica, akkor edd meg a csokit, csak élvezkedj rajta sokáig, amíg olvad a szádban :D
2013. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha te 1 kommentemből/válaszomból/kérdésemből azt szűröd le, hogy butább vagyok, mint egy 6 éves, akkor erre nem is reagálok :)
2013. jún. 18. 16:47
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig reagáltál rá... :D
2013. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Már reagáltál, de mindegy. Amúgy meg ne rám legyél mérges azért, mert buta vagy.
2013. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Vannak dolgok, amiket általánosban megtanultam, azóta eltelt vagy 10 év, és elfelejtettem. Ha emiatt butának titulálsz, így jártam. =)

Nem vagyok mérges :)

2013. jún. 18. 16:55
 19/20 anonim ***** válasza:
De nem nyersen eszi a kukoricát, hanem hőkezeli előtte. A héja egyben távozik, de a benne lévő tápanyag nagyon szépen fel tud szívódni főzés után. Ezért nem szabad puhára főzött kukoricával horgászni, mert a halak hamar eltelnek vele a sok keményítő miatt, gondolom a kérdező a "melegítek egy adagot" alatt hőkezelést ért.
2013. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor a billentyűzeten hogyhogy felismered a betűket? Azokat is akkor tanultad... Ami több, mint 10 éve lehetett hiszen van már egy pénzügyi végzettséged. Ezekszerint számolni is elfelejtettél. Hogy engedhetnek akkor téged pénzügyekkel foglalkozni?
2013. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!