Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mozogtok ebben a nagy...

Ti mozogtok ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés

Délelőtt nem tudok, mert a család alszik, délután forróság, este meg nincs erőm hozzá.

Szóval tegnap délután szobabicikliztem, de rosszul lettem...


2013. jún. 18. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen. Én kifejezetten érzékeny vagyok a melegre, ájulgattam eleget a megelőző években. :D Ennek ellenére délelőtt, melegben tornázom 30-40 percet, de közben ha érzem, hogy gond van, szédülök stb., akkor leállok (szerencsére mára ismerem annyira a testem, hogy érezzem, mikor kell abbahagyni rosszullét előtt), aztán ha magamhoz tértem, akkor folytatom. Valamint este futok fél órát, akkor is meleg van, de az, hogy nem süt hozzá a nap, máris sokkal jobb. :D

Ha valamit el akarsz érni, akkor meg kell dolgoznod érte! :)

2013. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A hőmérsékletet elnézve reggel érdemes mozogni. Az, hogy a család alszik, miért befolyásol? Csendben is lehet mozogni, én többnyire úgy teszem...
2013. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 poiu ***** válasza:
Igen. Ha már izzadok onnantól egész kellemes.
2013. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én úszni szoktam mivel van itthon medencénk. Tegnap én nem normális a legnagyobb melegben voltam kint 11:30-16:20 ig úsztam a medencében és hiába raktam ki a napernyőt nem jó helyen voltam szóval ért a nap és le égett a vállam. Ma szintén úsztam, de csak egy órát mostantól csak 16 órától fogok úszni. És mivel egészen 19 óráig oda süt a nap így addig tudok fürdeni. A diófa alatt tudnék mozogni csak azt még nem tudom, hogy mit kéne...
2013. jún. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 poiu ***** válasza:
A diófa szereti, ha körbeássák a törzsét...
2013. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!