Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mozogtok ebben a nagy...

Ti mozogtok ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés

Délelőtt nem tudok, mert a család alszik, délután forróság, este meg nincs erőm hozzá.

Szóval tegnap délután szobabicikliztem, de rosszul lettem...


2013. jún. 18. 13:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A szobámban jelenleg 37 fok van.. :))
2013. jún. 18. 13:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Az egyetlen lehetőség, ha elmész úszni.
2013. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam futni,reggel,9-kor,hazaértem 10-re,hát egy "picit" levert a víz.

Inkább menj el úszni! :)

2013. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 órányira van a legközelebbi uszoda... Biztos, hogy nem bkv-zok 1 órát :S
2013. jún. 18. 14:10
 5/15 anonim ***** válasza:

Én már elhatároztam, hogy ilyen melegben csak pilatesezni fogok, illetve súlyzózni is, de azután rögtön fürdés :)

Táncolás az nem lesz, biciklizés reggel vagy este (boltba és énekkarba el kell menni valamivel), jó lesz ez :)

Nálam az is segít, ha szokás szerint éjszaka edzek, mert akkor egész jó idő van bent. Most 26.6 fok, déli fekvésű tetőtér 2 nagy ablakkal, redőny és hasonló flancok nélkül (s a fák is arrébb vannak), függönyt azért használok és fényvisszaverő fóliát is, van némi hőtároló tömeg is, a már meglévő födémre ráöntöttek 40 tonna betont, többet között...

A ház többi részén azért hűvösebb van. Még jó, nem bírom a meleget.

2013. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Konditeremben van klíma, úgyhogy igen. Amúgy esti futás, vagy ami nálam amúgy is bevált, vizes törölköző a nyakba, legjobb :)
2013. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szoktam. Minden reggel késő délután pedig edzek, hát leizzadok nagyon de hát ez van. Aki nem birja ne csinálja sétálni lehet.

Tavaly csináltam éhgyomorra 1 óra séta után az egyik legerősebb kardióm kánikulában a napon délben, na az finom volt, utána picit szédültem, szerintem csak az éhgyomor miatt.

2013. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7: Én a sétát nem bírnám, csak hajnalban, valódi éjjel-nappali kánikulában pedig sosem. Fene tudja, nekem a mozgástól melegem lesz, ezért nem szoktam kabátot venni télen, gyalog járok és pont elég egy dzseki. Télen tudok menni kirándulni, nyáron esélytelen, maximum jobb időben és árnyas erdőben. Ez van. (Munkába jártam napi 3 órát, 40 és -10 fokban is, de azt muszáj volt.)

Viszont az erőteljes edzés így is, úgy is leizzaszt, egy gyorsabb, intenzív sorozatot és zuhany, az teljesen OK :)

2013. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha elakarok érni valamit azért hajlando vagyok 80fokban is küzdeni!!!!:)
2013. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Ezt szépen mondtad :) Én már 40 fokban meghalnék, de azért tetszett a lelkesedésed :) That's the spirit!
2013. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!