Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HOgy bírtok ilyen melegben...

HOgy bírtok ilyen melegben sportolni?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy halálosan edzett vagyok, de azért egy ideje már sportolok (futás, step padra fel le ugrálás intenzíven,+alakformáló gyakorlatok), és nem szokott különösebb gondot okozni. Az step pados ugrálásból, lépegetésből 30-35 percet szoktam csinálni, de most lehúzott redőnynél, ventilátor mellett 25 perc után kidőltem, csillagokat láttam, és annyit izzadtam, mint egy ló. KOnkrétan úgy néztem ki, mintha bedobtak volna a balatonba. A futással ugyanez van..20 percet birok jelenleg, de teljesen a halálomon vagyok utána, hiába megyek este 22 óra körül, ugyanolyan rosszul megy(hajnalban se jobb, próbáltam).Ti hogy viselitek ezt az időt, sportolás szempontjából? 20/L
2012. júl. 8. 12:17
 1/10 A kérdező kommentje:
elnézést, Balatonba, csak sietve írtam.
2012. júl. 8. 12:19
 2/10 anonim ***** válasza:
én konditerembe járok, ott ki lehet bírni :)
2012. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én alapból csak 15 percet tudok lefutni egyben. De ilyen melegbe hát az valami kínszenvedés. Este szoktam menni de annyira elfáradok, még 10 percet kibírom de az utolsó 5 perc szenvedés.
2012. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Könnyen, elegendő szénhidrátot viszek a szervezetembe így később fáradok el. Mivel nagyon sokat izzadok ezért kb 15percenként megállok fél percre és iszok egy kicsit.
2012. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ebben a melegben mindig kelek 5kor és irány futni egy órát. így kellemes. Utána gyors lépcsőzök levezetésképp aztán este csinálom az alakformáló tornát. Tűrhető, de jövőhét 2. felétől jobb lesz addig meg féllábon is kibírjuk :D


21L

2012. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
12:49, mióta futsz? Csak azért kérdezem, mert én már lassan 2 hóapja, és képtelen vagyok 20 perc fölé menni, pedig régebben nagyon hamar formába kerültem, és ment 1 óra is. Egyszerűen nem tudom, hogy most miért bírom kevésbé, mi változott..talán csak akaraterőből van kevesebb.
2012. júl. 8. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor a legjobb az uszizás, nem izzadsz, nincs meleg.:D én most megyek a héten kondizni, de ott sincs légkondi és nagyon meleg lesz szóval még én se tudom, hogy fogom bírni.:)
2012. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, valamilyen szinten:) Ma 2 órát görkorcsolyáztam intenzíven, és annyira jó érzés volt izzadni, mert az valahogy jót jelent. Mondjuk lehúztam 2 liter vizet a 2 óra alatt, bőven..
2012. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én du 6 körül megyek futni és 30-40 percet futok,az kb.4-5 km,de 35 fokos melegben csak 3,5 km megy.

Zene visz előre meg az akaraterő. :)

20/L

2012. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

12:49 vagyok, még csak 2 hete futok :) Első futáskor csak tíz percet tudtam futni. Amúgy figyelj a levegő vételre és arra,hogy emeld a lábad, régen képtelen voltam 5percnél tovább futni,de amióta ezekre oda figyelek jobban megy :)

Neked is sikerülni fog, hajrá! ^^

2012. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!