Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni erősödni,...

Íjász76 kérdése:

Szeretnék fogyni erősödni, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

1, mindig begörcsöl a vádlim úszás közben (főleg mell lábnál) fél éve kezdődött, amikor túl hajtottam magam, mit tegyek? (magnéziumot próbáltam)

2, 14/f,183 cm és 82 kg vagyok, fogyni, erősödni szeretnék, de nem porokkal (maximum fehérje). Amit eddig elkezdtem: minden másnapi futás+ boxzsákos "edzés"; és jövő hónaptól (július) kondizni is szeretnék. Van esélyem arra, hogy 3 hónap alatt látható változást érjek el (nem várok csodát)

3, nincs étrendem, nem vagyok semmilyen mániás (csoki süti...), mindenről képes vagyok lemondani, de anyagileg nem bírnák a szüleim, ha ilyen napi 1kg csirkemell+rozskenyér, meg minden lóf@sz. Egészségesen szeretnék étkezni. Arra kérlek segítsetek, köszi!


2013. jún. 16. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak olcsóbb zöldségek és húsok, anyagiakkal nem kell hogy gond legyen, csak akarni kell megtalálni mi az ami olcsó de ehető.


Edzhetsz otthon, de kitalálták már a megfelelő utakat.

Nem fogsz tudni jobb edzést csinálni mint a Fegyencedzés, illetve egészségesebbet mint a Jóga. Tehát ezeken gondolkozz, olvass (a fegyencedzés könyv, direkt otthoni edzés segítésére). Mellettük sprintelhetsz és zsákolhatsz persze.

3 hónap alatt tud változni a test, szépen láthatóan.

2013. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 16. 09:24
 3/4 anonim válasza:
szia! fogyáshoz én csak a futást tudom ajánlani, erősödéshez pedig a kettlebellt! nagyon jó erőnlétet lehet vele elérni, nem unalmas mint a kondi egy idő után! főleg (gondolom nem 40-es karokat akarsz), hogy ettől inkább szálkásodsz és összehangolja az egész testet! megéri kipróbálnod!
2013. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jún. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!