Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eszközök nélkül szeretnék...

Eszközök nélkül szeretnék fogyni és egykicsit erősödni. Hogyan?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok. 178 cm/81 kg. Szereték jól kinézni, van rajtam némi fölösleg, ami látszik is, ezt szeretném eltüntetni, hogy vékony legyek.


Olyan tanácsokat, tippeket kérnék, amelyek leginkább a fogyásra irányulnak, és másodaorban egy kis erősítésre.

Nincsenek segédeszközeim, csak 1 db kis, kézi súlyzó.


A másik fontos dolog, hogy gerincferfülésem van. 10 évvel ezelőtt viszonylag súlyos volt, de már jó a helyzet, csak nem szabad megerőltetnem tartósan a gerincemet. Szoktam gerinctornát is csinálni néha.


Ezek fényében mik azok a gyakorlatok, amiket csinálnom kéne? Illetve milyen étrendet ajánlotok?

És nem gyorsan, hanem tartósan, hosszútávra akarok lefogyni.



2012. dec. 21. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

gerincprobléma mellé,kiválóan illene az un fegyencedzés amihez nem kell sok eszköz.

a gerinc,has fejezeteknél az első lépések ismerősek lesznek a gerinctornáról.

könyvesboltban tudod megvenni,vagy le is tölthető.

ez az erő része.

az edzések viszonylag rövidek az elején,uh a kalória felhasználása nem jelentős.

erre aerob edzés kellene,ami nem ugrálós a gerinced miatt.

a szobabringa ami számításba jöhet,vagy a legjobb a kettlebell,de ennek meg kell tanulni a használatát edzésen,kb 3 hónap,aztán csinálhatod otthon is.

az egyik legmagasabb kalória égető edzésrendszer.

étrendre meg ezen az oldalon nézz ki egy kb 2000-2500 kalóriás étrendet-

[link]

görgesd le ott vannak.

2012. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


A másik dolog, hogy ha jó idő lesz tavasszal elkezdenék futni, ilyen hidegben nem akarok ki menni.

Azt lehet gerincproblémával?

2012. dec. 21. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:

nem,mert egyoldali terhelésű,a gerincet hosszirányban terhelő,rázkódó mozgás.

uh nem úszod meg,hogy utána ne olvass a kettlebellnek:D,de segítek-

http://www.youtube.com/watch?v=mHzFUiGGvBg&annotation_id=ann..

akkor kezdhetsz kocogni,ha a gerincmerevítő izomzatod már olyan szinten erős,hogy hatékonyan be tud segíteni a munkában a gerincednek.

2012. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem a gerinctorna végülis a hát izmokat is erősíti, tehát ha tavaszig elég sokat csinálom, akkor el is kezdhetek futni.
2012. dec. 22. 00:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!