Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek bevált módszere,...

Van valakinek bevált módszere, vagy esetleg valami tippje?

Figyelt kérdés
Fél óránként éhes vagyok! Már totálisan kész vagyok idegileg ettől. Mit ajánlotok étvágycsökkentőnek?
2013. jún. 12. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Zöldség + víz pl elkezded enni a salátát,de folyamatosan akár egy fejet is és igyál vizet egyszer csak eltömit. Ezt csak a rendes étkezés utána szal az az elsődleges, ez amolyan nassolás.
2013. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem étvágycsökkentő kell, hanem evés. Mit szoktál enni? Van, amitől az ember inkább éhes lesz, s van, amitől jóllakik akár 6-7 órára is... Nyilván a mennyiség sem közömbös :) S az ember egyes napokon extra éhes tud lenni...
2013. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggelire általában joghurtot eszek. Délelőtt nem nagyon szoktam semmit enni. Délben azt eszem, ami van itthon vagy ha nem szeretem, akkor csinálok magamnak szendvicset. Délután legtöbbször gyümölcsöt eszek, vagy ha nassolni akarok akkor pár szem ropit, pattogatott kukoricát. Este sokszor rám jön a zabálhatnék, na akkor bármi jöhet. De azt hozzá teszem, hogy reggelente tornázok 30-40 percet, este meg futni járok.
2013. jún. 12. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen nem félóránként jön rád az éhezés, hanem szinte egész nap és ez azért van mert alig eszel, nyilván este rád jön a zablálás, hiszen egész nap koplaltál. Vannak erre specializálodott étrendek: harcosok étrendje, és más átmeneti böjtölös étrendek, olvass utána, olvasd el a könyvet.
2013. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg tápértéket nem viszel be a szervezetedbe, addig éhes leszel. Mi lenne, ha koplalás helyett inkább utána járnál, hogy mit ehetsz ilyenkor és mit nem?

Hidd el, ha tápanyag gazdag ételeket fogsz enni, akkor kevésbé leszel éhes, sőt...

2013. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VikiToth ***** válasza:

Fordítva kellene:-)

Reggel enni rendesen (egy joghurt nem jó, inkább telj. kiörl. kenyér, sovány sonka, sajt, paradicsom, zöldtea) mozgás után, tízóraizhatsz is (én ilyenkor gyümölcsöt eszem zabkorpával), ebéd (ha nem tudsz válogatni, akkor edd, ami van, de felezd az adagot), uzsonna is mehet, főleg, ha utána még sportolsz (1 banán, vagy sovány sonka, abonett, savanyúkáposzta), majd a vacsi legyen a legkevesebb, inkább fehérje (sovány túró, tojásfehérje). Sok víz.

2013. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ettől én is éhes lennék... Estig nem eszel sokat, de az arányaiban sok szénhidrát, kevés fehérje s gondolom, kevés zsír. Lehet, hogy ez sokaknak megfelel, én pont az ilyen kombótól leszek éhes. Egyél értelmes dolgokat, kismilliószor leírják itt naponta, hogy mi az, bár nem minden pontban egyeznek a vélemények, de nem is hiszem, hogy mindenkinek ugyanaz a jó.

Rólam kiskoromban valaki azt mondta, egyszer eszem egy nap, reggeltől estig. Van gyakorlatom a túl folyamatos evésben, de tényleg az számít, hogy jóllakom-e rendes ételekből, mert azután még nekem se kell ennem egy jó ideig, nassra se vágyom, jóllakott és energikus vagyok. Tojás, hús, zöldség, olajos magvak, ezek nekem igen jók, mondjuk húst nem szoktam enni, de ha mégis, akkor tapasztalom, hogy nem maradok éhes ;)

2013. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!