Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Harcosok étrendje beválhat?

Harcosok étrendje beválhat?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy a fiam születése után rengeteget adtam le. A gond annyi,hogy nagyon helytelenül eszem. Reggelizni egyáltalán nem bírok, mert kel a gyerek, készítem a férjem a melóba stb. Max. délelőtt egy alma szalad le. Délben eszem valamennyit, de ugye gyerekkel ebédelni nem egyszerű! Utána már szinte semmit. Este lennék éhes,meg akkor már alszik a gyerek, de akkor ugye nem lehet!

A férjem egyik barátja állítólag már ezzel fogyott eddig 10 kg-ot! A férjem vetette fel,hogy ha még mindig szeretnék fogyni, és én tényleg ennyire kibírom,hogy napközben nem eszem szinte semmit, akkor talán érdemes lenne kipróbálnom!

Egyébként heti 3-szor kondizom!


2013. jún. 11. 15:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Attól is tartok,hogy ha most esténként megbombázom a szervezetem nagyobb mennyiségű étellel, akkor nehogy elkezdjek hízni, mert ugye nem eszem sajnos sokat!
2013. jún. 11. 15:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Az este evéstől nem kell annyira félni, körülbelül tized annyi igazság van benne mint amennyire elhíresült hogy "amit este eszel abból zsír lesz"

Ha pölö valaki este edz akkor edzés utáni étkezésbe kell még szénhidrát, és az izmok töltését szolgálja alvás alatt is.

A harcosok étrendjét nem próbáltam és a könyvből nem sokra elmékszek. De a harcművészetekhez közel kerültem és szerintem az ilyen táplálkozás mögötti filozófia elsősorban az hogy egész nap bírj ugrálni ,ne álmosítson el az emésztés napközben. De az extrém edzés az ami szerintem indokolttá teszi a "túlevést". A harcosokat egyébként nem érdekli az alakjuk.

Súlyzós edzéshez szerintem fontos lenne és egészségesebb is a minél gyakoribb étkezés. Mert az izomzatot olyan stressz éri aminek a minél hatékonyabb regenerálódásához minél egyenletesebben kell bevinni a tápanyagot.

Egy próbát megér, mivel nő vagy és gondolom nem akarsz a kondizással görcsösen izmot építeni.

2013. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!