Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Harcosok étrendje TAPASZTALATOK?

Mirk kérdése:

Harcosok étrendje TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés

Olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi akik kipróbálták.

Nem érdekel, hogy tapasztalatok híján ki mit gondol róla, elég sok ilyen véleményt olvastam már.



2013. jan. 13. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Én ettem így.

Nem volt semmi, nem haltam meg. De fogyni attól senki sem fog, hogy este eszik össze minden vackot.

2013. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gordon J. Vance válasza:
100%

Szia, kipróbáltam néhány hónapig, mert a napirendemmel csak így tudtam összeegyeztetni. A tapasztalataim a következők: eleinte nehéz, aztán már nem mondanám annak. Fogytam vele vagy 4 kilót, de hozzá kell tenni, hogy egyrészt meghíztam, mert sérülés miatt nem edzhettem már régóta, másrészt akkor kezdtem a regeneráló edzéseket (kardiovaszkuláris jellegű), szóval ez annak is betudható.


Ami tetszett benne, hogy nem volt az ebéd utáni holt időszak, ezért aktívabb voltam abban az időszakban is. A hátrány, hogy így este kaja után, gyakorlatilag lenullázódtam. További hátránya volt számomra, hogy nem tudtam megoldani a kajálás befejezését 2 órával lefekvés előtt, mert kb. 23-kor fekszem, és 21 után érek haza edzésről.


Ha nem ütközöl ilyen problémákba, olvass utána, próbáld ki, sok kárt nem okozol vele. Van egy cimborám, ülő munkát végez, majd' 100 kg-ról jött le 84-re, csak táplálkozással, meg egy kis "háztáji calisthenic-kel" (fekvő, felülés, húzódzkodás, stb.)

2013. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!